Salı, Ekim 25, 2016
doğru bebek taşıma

doğru bebek taşıma

7

Bebek taşıma yöntemini en iyi şekilde anlatan bu taşıma çantası, hem anneyi hem de bebegi yormadan sağlıklı taşımaya olanak saglıyor. Kas ve kemik gelişimini de olumlu yönde etkileyecegi kesin.

anne adayları için burada güzel şeyler var taşıma çantası hakkında ise burası yeterli. el yapımı taşıma malzemeleri için ilham kaynağı olabilir.

7 YORUMLAR

  1. arkadaşlar, bu şeyler süper gözüküyor lakin ben kullanamadım. Bebeği ön tarafta taşıdığın için bele müthiş bir ağırlık biniyor. Özellikle ön bölgedeki her 1 ağırlık bele 10 katı baskı yapıyormuş.10 dk sonra belin kopuyor.Ben de björnün kangurusu var kuzenim amerikadan getirdi ama hiç kullanamadık.Almak isteyenlere hatırlatayım dedim.

  2. Walla bebek memeye çok yakın sürekli emmek isteyebilir.Dikkatinizi çekerim.Ayrıcana da doğumdan sonrada bu kadın gibi kalabilmeyi çok isterdim doğrusu o ne vücut öle hiç doğum yapmamış gibi bazıları ne şanlı yaw.En güzeli bebek arabası.Yükünüzüde koyun gitsin ne o hem bebeği taşı hem eşyasını.Maalesef bazı babalar siz bebeği taşırken eşyasını taşımıyor.Ben bebek arabasından yanayım.Kangurum var ama 1 kere kullandım moonless in dediği gibi bel mel kalmıyo falla…

  3. ürünün üretiliş amacı tamamiyle sağlık yönüyle alakalı bebeklerın eklemleri henuz tam olarak olgunlaşmadıgından veyeni şekil aldıgından dolaya bu ürün saglılı bir ürün bebegin omurgasını dik tutuyor kamburlugu engelliyor