edding’li boyamalar ile yılbaşına neşe kat!

-

eddingle-cam-boyama

edding kalemlerini kullanarak yapabileceğiniz harika işlerden biri, cam boyamak! Cam objelerin üzerine istediğiniz gibi yazı yazmak, desenler çizmek, renklendirmeler yapmak edding ürünleri ile çok kolay. Biz de yılbaşı öncesi size fikir versin diye edding‘in cam boyamak için çok elverişli, renk renk kalemlerini kullanarak iki pratik çalışma yaptık.

Kullandığımız kalemler:

  • edding 750 gloss paint marker, 2-4 mm
  • edding 751 gloss paint marker, 1-2 mm

eddingle-cam-boyama-adimlar

Bir su bardağını, edding şablonlarını kullanarak yılbaşı süsleri ile donattık. Şablonun çıktısını aldık, parçalara ayırdık, bardağa yapıştırdık, üzerinden siyah edding kalemi ile geçtik ve içlerini de rengarenk boyadık. Hemen kuruyan, başka bir işlem gerektirmeyen, rahatça yıkanabilen bir çalışma bu. Mutlaka deneyin.

edding şablonlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

eddingle-kardan-adam

Yine aynı kalemler ile, bir süt şişesinin üzerine basit bir kardan adam çizdik. Gövdesini boyamadık, çünkü içine süt koyduğunuz zaman zaten olması gereken rengi alacak! Çocukların çok seveceği bir şişe olacağı kesin.

edding kalemleri ile siz de kendi hikayelerinizi yazın, hayal gücünüzü kullanarak kolayca neşeli çalışmalar yapın. Biz de önerilerilerimizle size yol gösterelim.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
shane

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.

Bir Cevap Yazın