Salı, Ekim 25, 2016
El Emeği göz nuru…

El Emeği göz nuru…

7
Kapılarımız çarpmasın diye...
Kapılarımız çarpmasın diye…

Herbirimiz için en değerli varlıklarımız, uğrunda emek ve zaman harcadıklarımızdır. Emek harcanmamış olsaydı bu kadar göz alıcı, bu kadar kıymetli olmazlardı hiç kuşkusuz.Emek kadar önemli birşey daha vardır tabiki; paylaşmak. Paylaşılınca değeri artan, paylaşılınca daha da güzel olan varlıklarımız bizi mutlu eder. Böylece paylaşılır mutluluklar, yüzümüzde gülücükler artar, daha da aydınlanır hayat ışığımız.İşte bu yüzden burda paylaşıyorum yaptıklarımı, paylaşalım ve daha mutlu olalım diye…

7 YORUMLAR

  1. ne kadar güzel olmuş ali bey, ellerinize sağlık çok şık:) sitenizi de inceledim, bayıldım, hepsi için ellerinize sağlık diyorum toptan:)))

  2. ah ah ablacım…neler neler getirdin aklıma bir bilsen…ben gençliğimde M… şehrindeki çocuk esirgeme kurumunda gönüllü resim/elişi öğretmenliği yapmıştım..çocuklara neler yaptırdığıma inanamazsın…-kontraplak üzerine minik taşlar yapıştırarak mozaik benzeri tablolar yaptık…-kontraplak üzerine fasulye-pirinç-bulgur-makarna-şehriye-irmik-kuru çay vs. yapıştıra yapıştıra inanılmaz tablolar ,manzaralar,natürmortlar,peyzajlar yaptık..tabi çürümesinler diye sonunda tüm yüzeyi vernikledik…kimini de yaldızladık.en sonunda da bir kermes düzenleyip hepsini sattık yuva yararına…..işte bu güzel çalışman,bunları hatırlattı bana ablam…teşekkürler….