Cuma, Ekim 28, 2016
El emeği göz nuru onlarca ürün

El emeği göz nuru onlarca ürün

18

Bu sitede el emeği göz nuru ürünler için pek çok örnek ve fikir bulabilirsiniz. Dekorasyon Önerileri, El Emeği Göz Nuru, Giyinelim Kuşanalım, Tak Takıştır gibi bölümler var örneğin.

18 YORUMLAR

  1. Çok büyük keyif alarak gezdim siteyi,teşekkür ederim.Çoraptan para çantası yapma fikri ise,gerçekten orijinal,eldivenden de olabilir…Sitenin, bana iyi bir kaynak olacağını düşünüyorum.Sevgiler

  2. aslında giyilmiş ve yıkanmamışından yapmak lazım paralara el değdiremeyip zorunlu tasarruf yöntemi ( ibiii midem bulandı )he hehe h

  3. ben bu tip çalışmayı ilk annemde gördüm. bi gün bi baktım boynunda küçücük bir çorap şık bir askıyla takmış. o nedir demey kalmadı. tlf sesi; ya anacığım sen telefon kabı olarak kullan. yok hem çok güzelmiş, hem tlf. çizilmezmiş, ne diyeyim haklıydı.valla tlf.nu da 4 yıldır tek bir çiziği yok.ha çorap kullanılmışmıydı? kesinlikle hayır…bi fırsat bulursam foto layım.cüzdanlarda güzel.

  4. ben tasarruf konusun da aşırıya kaçmama taraftarıyım. ölçülü olcaksa evet.yoksa şu 3 günlük dünya da ne gereği var……………………tasarruf, masarruf………………..

  5. Yiyelim içelim, günümüzü gün edelim diyorsun yani sefa. Zaten eskidenmiş tasarruf yapmak. Tüketim çılgınlığı içinde tüm insanlık. Yiyecek ekmeği olmayanın elinde son model cep telefonları var. Eskiden zeytini sayıp yerlermiş. Ne kadar şükretsek azdır.

  6. ARKADAŞLAR GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİTEMEY GÜNDE EN AZ 6 YAZI GİRMEYE ÇALIŞIYORUM. NEYSEKİ BİRİLERİ KEŞFETTİ 2 KERE TV ÇIKTIK. ŞİMDİ DERGİ VE GAZETLERDEN DE HABER GELDİ BANA ŞANS DİLEYİN :)

  7. Rica ederim Eda Hanım… Sizin güzel çalışmalarınızdan birisiniaktarmışım buray, lafı mı olur …asıltebrik ve teşekkürler size…