Salı, Mayıs 30, 2017
El yapımı bez bebekler – raglovehandmade

El yapımı bez bebekler – raglovehandmade

2

el-yapimi-oyuncak-bez-bebek-4

El yapımı bez bebekler bize naifliği, masumiyeti, çocukluğu çağrıştırıyor. En yalın haliyle, fabrikasyon olmaktan çok uzak hallerini insan hemen anlayabiliyor. Bu cici bebekler de marifetli arkadaşımız raglovehandmade tarafından taarlanmış, dikilmiş. Piyanonun üstünde oturan hanım kızımız ne kadar tatlı bir kumaş bebek olmuş değil mi? hemen alttaki tonton sarı bandanalı, sarı pantolonlu bez bebeğin tatlılığına ne demeli peki? Altındaki kırmızı kukuletalı oyuncak bebek çifti de çok sempatik bizce. Kocaman kırmızı papyonlu bey ile puantiyeli bandanalı kız da çok tatlı olmuş, çok hoş dikilmişler. Daha aşağıda başka modellerde bebekler de var, bir göz atın. Üstelik çocukların çizimlerinden de bebekler dikiyor raglovehandmade. Ufaklıkların o sempatik çizimleri, birer bebek tasarımına dönüşüyor ve boyut kazanarak birer bebek olarak geri dönüyorlar. Çok hoş bir hediye olabilir veya çocuklara kendi emeklerini de işin içine kattıkları bir oyuncak ile sahiplenme, uğraş verme bilinci kazandırmak için eğitici olarak da kullanılabilir.

Bu güzel bez bebek modellerinin dahasını ve yenilerini görmek için bu hesabı takibe alın: Instagram – raglovehandmade

el-yapimi-oyuncak-bez-bebek-3 el-yapimi-oyuncak-bez-bebek-2 el-yapimi-oyuncak-bez-bebek-1 el-yapimi-oyuncak-bez-bebek el-yapimi-oyuncak-bez-bebek-10 el-yapimi-oyuncak-bez-bebek-9 el-yapimi-oyuncak-bez-bebek-8 el-yapimi-oyuncak-bez-bebek-7 el-yapimi-oyuncak-bez-bebek-6 el-yapimi-oyuncak-bez-bebek-5

2 YORUMLAR

  1. Harika bir dusunce ;) çocukların cizimlerinin oyuncak olarak tasarlanmis olmasi bir cocuk icin paha biçilmez mutluluk olsa gerek tebrik ederim.