English Home Takı Seti

-

takı tasarım
“English home” vitrinine çok yakışırdı diye düşündüm bu takımı bitirdikten sonra :) Kolyesi ve ayrıntıları için buraya tıklayınız…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

5 yorum gelmiş

  1. fatma

    evet var bende ilk kez bişey yaptım ama kötü olmuski kimse yorum atmıyo gercekten koyduma pşman oldum kaldırabilme olanagım yok dimi?

  2. xmadame

    aaaaaa öyle düşünme sakın. bazen ürünler gözden kaçabiliyor. bu bazen çektiğin resimle alakalı bazen başlığınla alakalı, bazen yayınlandığı zamanla alakalı yada ne bilim herhangibir nedenden olabilir gözden kaçmış olması ama bir ürünün yorum almaması asla kötü olduğunu göstermez. bak mesela benimde bloğum var ama topu topu 10 takipçim var. naapıyım kimse beni takip etmiyor diye ben de bloğumu mu kaldırayım ozaman. daha 20 yaşındasın canım benim hiçbir konuda bu kadar çabuk pes etme.

  3. xmadame

    hem baktım yaptığına şimdi hiçte kötü diiil tamammı :) kendine haksızlık etme. farkedilmek biraz zaman alıyor biraz da sabır gerektiriyor. sabredenlerin çok güzel çevreleri olmuş burda. çevren olduktan sonra daha kolay farkediliyor yaptıkların takip ediliyor çünkü.

Bir Cevap Yazın