Pazartesi, Ekim 24, 2016
Erdi’nin üç tekerli tel bisikleti

Erdi’nin üç tekerli tel bisikleti

20

Mahmut amcası Erdi ye bayram armağanı olarak bir tel bisiklet yaptı

Yapım öyküsü burda

20 YORUMLAR

 1. Mahmut amcanın ellerine sağlık, Erdi iyigünlerde kullansın.Çoooook beğendim, çokda kıskandım,benimde böyle bir bisikletim olsun isterdim:=))

 2. mahmut abinin ellerine sağlık çok şirin bu bisikletler Erdi bayılmıştır kim bayılmaz ki böyle oyuncaklar görünce sevgili SUNAY AKIN ın OYUNCAK MÜZESİ geliyor aklıma harika

 3. Nalan Ablacım ,Mahmut Abim Erdi bisikleti o kadar beğendi ki elini sürmeye kıyamadı.’Baba bunu sakla ben bunun kıymetini bilemem büyüyünce ver ‘dedi.Nazik davranışınızla oğlumu sevindirdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem az.Emeğiniz için ayrıca çok teşekkür ederim Mahmut Abim.

 4. Mahmut abimizin ellerine sağlık. Erdi çok mutlu olmuştur bu hediyeye..Sedefçim erdiyle konuştum, nasılsın diyorum, çok kötüyüm ödevden nefret ediyorum diyor, epey güldüm:) Ben senide bekliyordum ama gelemeyecek olmana üzüldüm. Ama belli olmaz sen gelemedin bakarsın ben gelirim: Gülenime selamlar. Yarın ekmesin sakın beni:))

 5. Ellerine sağlık Mahmut abinin ve iyi günlerde kullansın Erdi:)Çocuk bile anlamış el sürmeden karşıdan seyrediyormuş, takdir diye ben buna derim:)

 6. Mahmut abinin ellerine sağlık çok güzel olmuş. Anladığım kadarıyla Erdi’de sevmez eksik kalmayı o da bir resim falan yapar size:))Geçen gün Erdi’nin bloğuna yorum bıraktım. Teşekkür etmek için beni aradı “Bilgisayarımız olsun ben de sana yorum yaparım, eksik kalmam merak etme” dedi:)))

 7. adadenizi,nhmrl,yamalı bohça, krii,nazesen,figenabla destek ve yorumlarınıza çok teşekkür ederim.bi.gi,fiamma;o Erdi keratası çok yamandır çokErtuğrul da abisinin yolunda ilerliyor

 8. Sedef gelmiş hoşgelmiş diye yazacaktım habire error verdi şimdi yazabildim.Arkadaşlar Sedefe hoşgeldin dediniz mi?Sedef Gülenin elma yarısıdır,bilmeyenlere…tekrar hoşgeldin Sedef

 9. Çok güzel bir hediye.Gülen en son Bursa’da görülmüş. İzmit diye evden çıktı ama neyse, gelince sorarız hesabını:)Sedef hoşgeldin :)

 10. Evet, dün Gülen bendeydi. Davetimi kırmadı kalktı İzmitlerden geldi canım benim. Onu yakından tanıdığım için çok mutluyum:)) Çelebi rahatsız olduğu için uzun zamandır planladığımız bu buluşmaya katılamadı ama iyileşir iyileşmez en kısa zamanda o da gelecek. Başka yakınlarda kim varsa görüşelim arkadaşlar, gerçekten çok eğlenceli geçiyor.Ayrıca Sedef’in harika takı tasarımları var, resimlerini gördüm hatta yaptığı bir bilekliğin sahibi de benim:)) Tekrar teşekkür ederim Sedef. Burada olmana çok sevindim, hoşgeldin.

 11. Erdi olasım geldi :)))Mahmut beyin ellerine sağlık nalancım sende bizimle paylaştığın için teşekkürler.ne kadar güzel olmuş :)))

 12. çok güzel olmuş erdinin bisikleti,ellerine sağlık mahmut abimin.ben kaç gündür bu yazıya yorum yazdım sanıyorum,kaç kere geldim yazmamışım:)nalan ablacım öptüm kocaman.

 13. aman aman,harika olmuş. geçen sanatçıyla,zanaatçinin farkını yazmıştın.bi güzel okudum. şimdi bu yaptığı sanat mı ,zanaat mi? ikinizin de herşey gönlüne göre olsun.kesin olan birşey var ki ikiniz de son derece yeteneklisiniz. resmen yarışıyorsunuz yetenek de.. gülenin yeğeni güle güle kullansın. gülene de selam olsun. sevgilerimle,saygılarımla.

 14. Bisikletleri soruyorsan policiim zenaat tabiio yüzden de Mahocuum hiç memnun değil aynı işi tekrarlamaktan.Neyse şimdi Yenimahalle mesleklisesinde bir grup öğretmen ve öğrenciyle çalışma başlayacaklar böylece de bisikletten özgün tasarıma doğru yol alacaklar .Böylece de zenaattan sanata doğru bir kapı açılacak.O zaman ortaya çıkacakları ben de merakla bekliyorum

 15. ay ben bu policiim lafına bayıldım.ama bu mahocuum lafına daha çok.. allah ikinize uzun yıllar versin. elele ,gönül gönüle sağlıkla.. valla sakın dövüşüp-mövüşmeyin.sonra polyannadan falan dersiniz.sonra ihale bana kalmasın.allah hep çayınızı beraber içmeyi nasip etsin .ama ben de söyliycem kocama öyle işte..:))