Kumaş erzak bohçaları

-


Kumaş erzak bohçaları, çok amaçlı kullanılabilen ve hayat kurtaran modeller. Geleneksel bohçaları yeniden yorumladık ve işlevselliğini arttırdık.
Bu bohçalar farklı kumaş kombinasyonlarıyla dikilerek her zevke göre uyarlanabilir. İçerisine ister ekmek koyup ekmek torbası olarak kullanın, ister plaj çantası yapın, ister yün, dantel, örgü işlerinize çanta yapın, isterseniz bir sefer tası gibi yemek çantası olarak kullanın. İçene ıvır zıvırınızı atın ve bağlayıverin, işte hepsi bu! Sevimli görüntüsünün yanı sıra derler toplar da. Kolaylıkla yıkanabilir, ütülenebilir. Kumaş erzak bohçalarından artık dostlarına farklı hediyeler vermek isteyenler için de yeni ve kullanışlı bir alternatif.
Sipariş ve iletişim ve diğer tasarımlarımız icin profilimize bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Goodish

üniversiteden beridir dostulugunu sürdüren iki arkadaş olarak çıktık bu yola.

birlikte yemek-içmek, masa başlarında sohbet etmek, sınavlara hazırlanmak gibi büyük zamanlar harcadık şimdiye kadar.

ve birgün dedik ki biz birlikte neden anladığımız,eğitimini aldığımız işimizi yapmıyoruz? neden bunu keyifli hala getirmiyoruz? neden insanlarında sevdikleriyle keyifli masalarda, özenli mutfaklarda vakit geçirmelerine yardımcı olmayalım? neden bir alternatif olmayalım ki ev tekstiline?

GOODISH böyle başladı. bu iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın !

 

sevgiler,

GOODISH

Sutaşı ile süslü kumaş peçete yapımı

| | 1 Yorum

Renkli kumaşlar ve sutaşı ile çok hoş ve zarif kumaş peçeteler dikelim. Nasıl yapılır derseniz, çok güzel bir anlatımını buldum. Kare şeklinde kumaşlara ihtiyacımız olacak. Kolay yıkanır cinsten olsun, pamuklu...