Kumaş erzak bohçaları

-


Kumaş erzak bohçaları, çok amaçlı kullanılabilen ve hayat kurtaran modeller. Geleneksel bohçaları yeniden yorumladık ve işlevselliğini arttırdık.
Bu bohçalar farklı kumaş kombinasyonlarıyla dikilerek her zevke göre uyarlanabilir. İçerisine ister ekmek koyup ekmek torbası olarak kullanın, ister plaj çantası yapın, ister yün, dantel, örgü işlerinize çanta yapın, isterseniz bir sefer tası gibi yemek çantası olarak kullanın. İçene ıvır zıvırınızı atın ve bağlayıverin, işte hepsi bu! Sevimli görüntüsünün yanı sıra derler toplar da. Kolaylıkla yıkanabilir, ütülenebilir. Kumaş erzak bohçalarından artık dostlarına farklı hediyeler vermek isteyenler için de yeni ve kullanışlı bir alternatif.
Sipariş ve iletişim ve diğer tasarımlarımız icin profilimize bekliyoruz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

iki arkadaş olarak başlayıp daha sonra yolları ayıran Goodish, çok sevilen handmade damacana kılıfları serisi ile faaliyetlerine devam ediyor. Hem de Elif'e karnındaki minik ortağı Nil de eşlik ediyor :) Her bir üründe onun da emeği var sayılır :) iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın ! sevgiler, GOODISH