Harf detaylı natural amerikan servis modelleri

-


Harf detaylı natural amerikan servis modelleri. Doğal görünümlü aksesuarlardan hoşlananlar için çuval kumaştan diktiğim amerikan servis modelleri, harf detayları ile süslendi. Adınızın ya da sevdiğinizin baş harfleri ile süslü amerikan servislerle şık ve de romantik sunumlar hazırlayabilirsiniz. 30×45 ölçülerdeki naturel amerikan servisler sizin ve sevdiklerinizin keyifli masalarını özelleştirecek.
Servis takımları hassas yıkamada yıkanabilir, ve tabii kuru temizlemeye verilebilir. Çuval kumaştan damacana kılıfı, amerikan servis, runner ya da peçetelik gibi diğer aksesuarlarla takım yapabilirsiniz, çok şık duracaktır. Baş harf süslemeli amerikan servis modelleri aynı zamanda anlamlı ve kişiye özel birer hediyelik önerisi de. Anneler Günü ya da Sevgililer Günü gibi özel günler için de hoş bir sürpriz olabilir. Harf detaylı natural amerikan servis modellerini beğendiyseniz bana profilimden ulaşabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Goodish

üniversiteden beridir dostulugunu sürdüren iki arkadaş olarak çıktık bu yola. birlikte yemek-içmek, masa başlarında sohbet etmek, sınavlara hazırlanmak gibi büyük zamanlar harcadık şimdiye kadar. ve birgün dedik ki biz birlikte neden anladığımız,eğitimini aldığımız işimizi yapmıyoruz? neden bunu keyifli hala getirmiyoruz? neden insanlarında sevdikleriyle keyifli masalarda, özenli mutfaklarda vakit geçirmelerine yardımcı olmayalım? neden bir alternatif olmayalım ki ev tekstiline? GOODISH böyle başladı. bu iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın !   sevgiler, GOODISH

Bir Cevap Yazın