Kumaş pofuduk kitap destekleri (Bookends)

-


Kumaş pofuduk kitap destekleri. Raflarda kitapların kaymasını ve devrilmesini engelleyen kitap desteklerini çok severek dikiyorum.
Kitaplığınıza renk katacağını düşündüğüm kitap desteklerini kumaş boyama ve makine nakışı gibi yöntemlerle süslüyorum. Sevdiğiniz sözleri kumaş boyama yöntemiyle kumaşa aktararak size özel kitap desteği yapabiliriz. Kitaplığınızı zevkinize göre kişiselleştirebileceğiniz, hem işlevsel hem de dekoratif hazırlatabileceğiniz kitap desteklerini dilerseniz yaz aylarında çarpmasını istemediğiniz kapılarda kapı stoperi olarak da kullanabilirsiniz. Ya da pencere önlerine cam kapanmasın diye pencere stoperi olarak koyarak da çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Diktiğim ürünlerimi sizlerin beğenisine sunuyorum. Bilgi, sipariş ve diğer modeller profilimden bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Sutaşı ile süslü kumaş peçete yapımı

| | 1 Yorum

Renkli kumaşlar ve sutaşı ile çok hoş ve zarif kumaş peçeteler dikelim. Nasıl yapılır derseniz, çok güzel bir anlatımını buldum. Kare şeklinde kumaşlara ihtiyacımız olacak. Kolay yıkanır cinsten olsun, pamuklu...