Cuma, Ekim 28, 2016
Evim-Evim Güzel Evim

Evim-Evim Güzel Evim

15

yeni ev projem.Safranbolu, Odunpazarı, İnebolu, Beypazarı, Amasra evlerinden ortaya bi karışık yaptım.Kullanılan Malzemeler: Normal mukavva, kırmızı oluklu mukavva, ceviz ağaç kaplama, ital söğüt kaplama, asetat kağıdı, yuvarlak çıta, 0.5 mm çıta, hazır mozaik taş, siyah boncuk boya, tutkal, peligom, silikon (sıcak-soğuk), dekoratif menteşe en küçük boy, döşeme raptiyesi, kontraplak, boyalar, vernik, beyaz inci, miki fare, danılt amca, tosbağa araba, ormandan çam ağacı.

15 YORUMLAR

  1. domb’l”’ eller’ne eme[‘ne sa[lik karde;’m/ ama adombiliii ellerine emeğine sağlık kardeşim ama ammma velakin böylesi güzel bir Türk evine türk tiplemeler kullansaydın yaa…daha otantik olurdu…gibime geldi :)

  2. teşekkürler arkadaşlar. beğendiğinize sevindim.sevgili gemi , türk tipler önceki evde kaldı.yapıştırmıştım onları. çıkarmadım. bunlarda güzel ama. nasıl da birbirlerine kucaklarını açmışlar. değil mi?

  3. canım benimmm yine ne kadar güzel bir iş çıkartmışsınn..bu sefer bakıyorum da paralandık herhal;dekor taşlar,lambalar bir de araba kapının önünde..ohhhhh:)

  4. OY! BENİM HAYALİMDEKİ EVİ YAPMIŞSIN HAKAN!BEN NE DİYEYİM SANA ŞİMDİ……….!YOK ÇOK GÜZEL FİLAN DEMEYECEĞİM. ÇÜNKİ, KAFİ GELMEZ….BEN Bİ DAHA BAKAYIM DUR….GÖZLERİMİ ALAMADIM VALLA…