Çarşamba, Ekim 26, 2016
Evinizde eski fiskos var mı?

Evinizde eski fiskos var mı?

11
işte ilk defa kendi yaptığım ürünüm:)
işte ilk defa kendi yaptığım ürünüm:)

Evimin başköşesinde duran eski, sevimsiz hiçte bana uymayan fiskos masam gözüme çarpıp duruyordu. Dergileri karıştırırken güzel bir örnek buldum. Önce zımpara, mat beyaz yağlı boya ve resimde gördüğünüz renkli iplerden aldım. Önce masamı zımparaladım ve üç kat mat beyaz boya ile boyadım. ardından iplerden örtü ördüm(tığ işi) ve saçaklarını yaptım. İşte ortaya böyle bir şey çıktı. Bir de bu masanın renklerine uygun yastıklar ördüm mü balkonumun en nadide köşesi haline gelecek..

11 YORUMLAR

  1. çok sevimli çok şirin olmuş. evimde eski fiskosum yok ama başkalarının eski fiskoslarına talip olabilirim bunu yapabilmek için:)

  2. ama bu fiskos ne kadar da güzel bir şey olmuş, gözlerime inanamadım, ellerinize sağlık.. yastıkları da merakla bekliyorum. bu arada, hoşgeldiniz :)

  3. bende kitaplığına bayıldım.. bir sürü kitabım üst üste kendine uygun kitaplık beklemekte..kitaplarıma çok önem veriyorum ve yerlerini de kendi ellerimle yapmak istiyorum.. seninki gibi bir karyolam maalesef. ama yinede fikirlerim var.. seninkini gördükten sonra bir an önce yapmaya karar verdim:)