Fimo ve resinli kolye modelleri

-

Fimo ve resinli kolye modelleri
Yuvarlak kopat ile açtığım killere şekil verdim ve fırın sonrası üzerlerine isteğe göre mika tozu veya sim döktüm ya da dergilerden bulduğum resimleri kesip dekupaj tutkalıyla yapıştırdım. Son olarak 100kat vernik uyguladım ve tamamdır :) Bu arada bilmeyen kuzenime anlatırken üzerine 100kat vernik uyguladım dedim. Bana “nasıl yani tek tek saydın mı?” dedi, herkes bilmek zorunda değil sonuçta, ah kuzen ah :)

Bunlar da işinize yarayabilir:

RESİNLİ KOLYE MODELLERİ VE RESİN NASIL UYGULANIR?

FİMO VE RESİN İLE MAGNET NASIL YAPILIR?

2 yorum gelmiş

  1. Çok güzel olmuşlar. Ben bir şey soracağım o zaman :) Bu 100kat vernikten sayenizde haberdar oldum. Uygulama videoları izledim ama derin kaplara uygulanmıştı. Düz yüzeylerde nasıl kullanıyorsunuz? Kenarlardan akmaması için ne yapmak gerekir? Kendi evim için bir nazarlık yaptım ama vernik çok sönük kaldı. 100kat vernikle çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

  2. Teşekkür ederim :) Kararında hazırlanıp dökülünce ve üzerine dökülen obje düz bir zeminde olduktan sonra taşma olmuyor. Objeye göre yeterli miktarda resin dökülürse sorun olmaz yani;)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Fimo ve Epoksi ile Eğlenceli İşler ve Öğretici Videolar Tüm soru ve görüşleriniz için bana sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilirsiniz.