Çarşamba, Ekim 26, 2016
Fotoğraf panolarım ile balkabağı..

Fotoğraf panolarım ile balkabağı..

4

İki köpişim, kedim mestan ve tabi ki kzım.

İki köpişim, kedim mestan ve tabi ki kzım..
.

kızımın bebeklik resimleri..
kızımın bebeklik resimleri..
cadılar bayramı balkabağı
cadılar bayramı balkabağı

Selam. En son hem kendi odama hem de kızımın odasına fotoğraf panosu ile tığ işi ile tablo yaptım. Eskimiş yağlı boya tablolarım vartdı evde. Tuvallerin üzerine oldukça ucuza aldığım kumaşları yapıştırdım. Sonra da tığ ile yaptığım motifleri yine pano üzerine yapıştırdım ancak bir tuvalim oldukça küçüktü. O yüzden onu pano olarak değil de balkabağı tablosu olarak yaptım. Sonra da panoların üzerine kızımın ve küçük minişlerimin resimlerini astım duvarda yerlerini aldılar. Hem göze hoş görünüyor hem anılar tazeleniyor..

4 YORUMLAR

  1. tığ işlerine harika olmuş… fotoğrafların büyüsüne zaten diyecek söz yok:) panoların çok güzel olmuş…bu arada uğur böceğinden yapıp bardak altlığı olarak da kullanabilirsin:)sevgiyle kal…

  2. çok çok teşekkür ederim sevgili arkadaşım. Aslında birkaç tane daha yaptım ama hepsini hediye verdim. Bunlar bana kalanlar. Yarım elma gönül alma… Dediğin gibi uğur böceği yaptım bardak altlığı olarak biraz büyük yapmışım ama olsun kullanıyorum valla..Sen de herzaman sevgiyle kal arkadaşım.. Çok sağolasın..