gazoz kapağından kolye

-

Herkese merhaba, yeni üye oldum bu da ilk paylaşımım :) bunu yapma fikrini de yine bu siteden almıştım. yapımı çok basit. Gerekenler:gazoz kapağı, mozaik jeli, boncuk, pul, simli uhu. bu süsleme malzemelerini genişletebilirsiniz ben eski toka uçlarımı da kullandım. İsterseniz sevdiklerinizin resimlerinide koyabilirsiniz içine geliştimek sizin yaratıcılığınıza bağlı. yapılışı: gazoz kapağını sivri bir aletle deldikten sonra istediğiniz şekilde süsleyin. süsleme bittikten sonra hem sağlamlaştırmak hemde dolgu kazandırmak için mozaik jeli dökün ve 3-4 saat şeffaflaşıncaya kadar kurumaya bırakın. işte ister takı olrak kullanın ister arkasına magnet yapıştırak buz dolabı süsü olarak kullanın :)

30 yorum gelmiş

 1. asyayaren

  hoş gelmişin…sefalar getirmişin….ne güzel şeyler yapmışın öylee…….üstten 4,sağdan 2, altındaki…sarı çiçeklinin yanındaki…amaaaaaaaaan kısacası şu pembe kelebekli olan ne şirin olmuş öyle ….

 2. kondor

  Ben zemini yeşilli olanı alayım yeşilli bir takıya ihtiyaçım var. hoş gelmişsiniz efendim bu arada. (allahım bari bu akıllı uslu biri çıksın, içersi mazhar osmanlık oldu iyice)

 3. embir

  duyas aramıza hoş geldin. Buna benzer bir çalışmayı ben eklemiştim, bakayım neredeydi? buldummm buradaBu arada daha kimse bana sıyrık demedi :( bende sıyrık olmak istiyorum

 4. kondor

  kendiniz kanıtlamanız lazım. bu mertebe öyle kolay kolay kazanılmaz bakın ben (taktir edermisiniz bilmem sıyrılma noktamı yani? ) doçentlik sınavımı bir doktordan onaylı rapor ile almış bulunmaktayım.(rapor konusunda samimiyim) mesela: az önce bir zarf dolusu evrak iş yerimdeki odada havalarda uçuşuyodu.

 5. asyayaren

  mesela ben dedün akşamve ondan önceki akşamondan da önceki akşamve ondan ondan önceki akşamgece yarılarına kadar gelen misafirlerden dolayı o bardakları sinirimden ısırdımmı?inanki ısırdım(çok ciddiyim)sabah işe geldim faturalar irsaliyeler düzgündü hepsi birbirine girmiş mi?girmiş….ben ne yaptım …..bir tanesini yedim yedim yedim ama yutmadım(bu yazdıklarımda çok ciddiyim )

 6. sefa97

  ASYA YETERLİ DEĞİL BUNLAR..LİSTEYE GİRMEK İÇİN…EMBİR CANIM. SENDEN DE ÜMİTLİ DEĞİLİM…:)SONRADAN SIYRIK OLUNMAZ….DOĞULUR….!ELEEEEE KOLAY DEİL YANİİİİİİİİ…

 7. sesiber

  bence de sonradan sıyrık olunmaz doğulur, ayrıca bu kavram size bahşedildiğinde iltifat olarak kabul edilir, bir ömür gururla taşınılır.duyas elleirne sağlık, hoşgeldin aramıza…

 8. kondor

  sefa97

  SONRADAN SIYRIK OLUNMAZ….DOĞULUR….!ELEEEEE KOLAY DEİL YANİİİİİİİİ

  önce şu yorumu bir tutayımsesiber

  bence de sonradan sıyrık olunmaz doğulur, ayrıca bu kavram size bahşedildiğinde iltifat olarak kabul edilir, bir ömür gururla taşınılır.

  sonrada iki kere şunu tutayım.olay kapanmıştır.

 9. duyas

  yorumlarınız için herkese teşekkür ederim:) bende bu siteye katıldığım için mutluyum ,umarım ekleyeceğim diğer çalışmalarımı da beğenirsiniz .

 10. lilacsmell

  hoşgeldin aramıza duyas,çok şeker şeyler yapmışsın,ben şunu soracağım bu kapaklara şu 100 kat vernik denilen şey var ya uygulanabilir mi acaba?

 11. duyas

  kapakların içi için mi soruyosun? daha önce kullanmadım 100 kat verniği ama heralde aynı parlaklığı verebilr yada sabitleyebilr süsleri. önemli olan o yaptıgınız süslemenin bozulmaması

 12. nalana

  duyas hoşgeldinasya bence sen ve moonles yorumlarınızın son aldığı şekille sıyrıklığı atlayarak daha üst mesafe kaydettiniz .özellikle bugün şu çadırdan sonraki muhabbetle

 13. asyayaren

  teşekkür ederim nalan abla bu sertifikayı verdiğin için ..ya ne diyecem yokmu bu sıyrıklığın hatta daha üst kademenin rozeti felan yakamızada taksak hi hihhh:))))mooonnlessss kız gel gelllll artık bizde syırıkızz.DDDd

 14. 1gece

  Hoşgeldin, çok yaratıcı ve güzel çalışmalar, daha zengin bir görünüm için belki birkaç tane yanyana da eklenebilir uyumlu renklerde.

 15. nalana

  aynilcee diyor ki;ÇOK GÜZEL OLMUŞ BENDE YENİ ÜYEYİM

  hoş geldin o zaman aynilcee ,armızda mutlu ol inşaallah

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin