Perşembe, Ekim 27, 2016
gazoz kapağından kolye

gazoz kapağından kolye

30

Herkese merhaba, yeni üye oldum bu da ilk paylaşımım :) bunu yapma fikrini de yine bu siteden almıştım. yapımı çok basit. Gerekenler:gazoz kapağı, mozaik jeli, boncuk, pul, simli uhu. bu süsleme malzemelerini genişletebilirsiniz ben eski toka uçlarımı da kullandım. İsterseniz sevdiklerinizin resimlerinide koyabilirsiniz içine geliştimek sizin yaratıcılığınıza bağlı. yapılışı: gazoz kapağını sivri bir aletle deldikten sonra istediğiniz şekilde süsleyin. süsleme bittikten sonra hem sağlamlaştırmak hemde dolgu kazandırmak için mozaik jeli dökün ve 3-4 saat şeffaflaşıncaya kadar kurumaya bırakın. işte ister takı olrak kullanın ister arkasına magnet yapıştırak buz dolabı süsü olarak kullanın :)

30 YORUMLAR

 1. hoş gelmişin…sefalar getirmişin….ne güzel şeyler yapmışın öylee…….üstten 4,sağdan 2, altındaki…sarı çiçeklinin yanındaki…amaaaaaaaaan kısacası şu pembe kelebekli olan ne şirin olmuş öyle ….

 2. Ben zemini yeşilli olanı alayım yeşilli bir takıya ihtiyaçım var. hoş gelmişsiniz efendim bu arada. (allahım bari bu akıllı uslu biri çıksın, içersi mazhar osmanlık oldu iyice)

 3. duyas aramıza hoş geldin. Buna benzer bir çalışmayı ben eklemiştim, bakayım neredeydi? buldummm buradaBu arada daha kimse bana sıyrık demedi :( bende sıyrık olmak istiyorum

 4. kendiniz kanıtlamanız lazım. bu mertebe öyle kolay kolay kazanılmaz bakın ben (taktir edermisiniz bilmem sıyrılma noktamı yani? ) doçentlik sınavımı bir doktordan onaylı rapor ile almış bulunmaktayım.(rapor konusunda samimiyim) mesela: az önce bir zarf dolusu evrak iş yerimdeki odada havalarda uçuşuyodu.

 5. mesela ben dedün akşamve ondan önceki akşamondan da önceki akşamve ondan ondan önceki akşamgece yarılarına kadar gelen misafirlerden dolayı o bardakları sinirimden ısırdımmı?inanki ısırdım(çok ciddiyim)sabah işe geldim faturalar irsaliyeler düzgündü hepsi birbirine girmiş mi?girmiş….ben ne yaptım …..bir tanesini yedim yedim yedim ama yutmadım(bu yazdıklarımda çok ciddiyim )

 6. ASYA YETERLİ DEĞİL BUNLAR..LİSTEYE GİRMEK İÇİN…EMBİR CANIM. SENDEN DE ÜMİTLİ DEĞİLİM…:)SONRADAN SIYRIK OLUNMAZ….DOĞULUR….!ELEEEEE KOLAY DEİL YANİİİİİİİİ…

 7. bence de sonradan sıyrık olunmaz doğulur, ayrıca bu kavram size bahşedildiğinde iltifat olarak kabul edilir, bir ömür gururla taşınılır.duyas elleirne sağlık, hoşgeldin aramıza…

 8. sefa97

  SONRADAN SIYRIK OLUNMAZ….DOĞULUR….!ELEEEEE KOLAY DEİL YANİİİİİİİİ

  önce şu yorumu bir tutayımsesiber

  bence de sonradan sıyrık olunmaz doğulur, ayrıca bu kavram size bahşedildiğinde iltifat olarak kabul edilir, bir ömür gururla taşınılır.

  sonrada iki kere şunu tutayım.olay kapanmıştır.

 9. yorumlarınız için herkese teşekkür ederim:) bende bu siteye katıldığım için mutluyum ,umarım ekleyeceğim diğer çalışmalarımı da beğenirsiniz .

 10. hoşgeldin aramıza duyas,çok şeker şeyler yapmışsın,ben şunu soracağım bu kapaklara şu 100 kat vernik denilen şey var ya uygulanabilir mi acaba?

 11. kapakların içi için mi soruyosun? daha önce kullanmadım 100 kat verniği ama heralde aynı parlaklığı verebilr yada sabitleyebilr süsleri. önemli olan o yaptıgınız süslemenin bozulmaması

 12. duyas hoşgeldinasya bence sen ve moonles yorumlarınızın son aldığı şekille sıyrıklığı atlayarak daha üst mesafe kaydettiniz .özellikle bugün şu çadırdan sonraki muhabbetle

 13. teşekkür ederim nalan abla bu sertifikayı verdiğin için ..ya ne diyecem yokmu bu sıyrıklığın hatta daha üst kademenin rozeti felan yakamızada taksak hi hihhh:))))mooonnlessss kız gel gelllll artık bizde syırıkızz.DDDd

 14. Hoşgeldin, çok yaratıcı ve güzel çalışmalar, daha zengin bir görünüm için belki birkaç tane yanyana da eklenebilir uyumlu renklerde.

 15. aynilcee diyor ki;ÇOK GÜZEL OLMUŞ BENDE YENİ ÜYEYİM

  hoş geldin o zaman aynilcee ,armızda mutlu ol inşaallah