Cuma, Ekim 28, 2016
Goblen İşleme Ortancalar

Goblen İşleme Ortancalar

21
Ortancalar
Ortancalar

Çok beğenerek alıp yaptığım goblen, uzun zamandır salonumu süslemekte ama artık yenileride yapıldığından satılacaklar listesine eklendi.Otuza yakın renk kullanmıştım işlerken bayada zor olmuştu işlemesi,o zamanlar cotton ipde yoktu o yüzden muline iple işleme şimdilerde goblenleri artık rebkli boncuklarlada işliyorlar ama en güzeli böyle doğal hali sanırım.

21 YORUMLAR

  1. benim de böyle bazı yaptığım şeyler var gör gör sıkıldım.Bir de bebişten kalan süt saklama poşetleri gibi şeyler var, bu satış olayına bende gireyim, iyi hatırlattın bana da.. :)Bir şey sorucam,Bu tarz goblenleri nereden alıyorsun genelde? Ben eminönü de baktım ama iyi bir yer bulamadım açıkçası beşiktaşta baktım aşırı pahalıydı, internetteki hobi siteleri de çok pahalı..

  2. Arkadaşlar sağolun hepinize çok teşekkür ederim.Gunesedoğru haklısın sabır istiyor mesela bu tablo yanlış hatırlamıyorsam 3 ayda bitmişti ama ben sadece akşamdan akşama yaparak bitirdim daha çok vakti olanlar daha kısa sürede bitirebilir ve kesinlikle çok zevkli:)moonless o tarz şeylerini valla kesin http://www.gittigidiyor.com da listele derim hem ziyan olmuyor hem para kazandırıyor.Goblende ben İstanbul Kadıköyden alıyorum en büyük mağazası orada internet siteside http://www.goblen.com ancak tabi yinede goblen pahalı ben önce goblenini alıyorum hemen işlemeyeceksem ipliklerini sonradan alıyorum yok hemen işleyeceksen lazım olan her renkten 1 tane al ipin bittikçe tekrar alırsın öyle biraz daha uygun oluyor.

  3. Bir de ben bulgaristandan falan getirtildiğini duymuştum ama getiren insan bulmak lazım, epey ucuza geliyormuş.ben işlemeyi çok seviyorum.En son bebişe bir tablo işledim, henüz bir odası yok ama olunca asıcam inşallah..Bloguma fotosunu çekip koyacaktım ama o da kapandı, çok hevesim kaçtı yaa..

  4. Yaa gerçekten mi??Yaa bu makeme süreçleri falan uzun işler, wordpress 1 sene kapalı kalmıştı,benim pek ümidim yok ama inşallah dediğin gibi olur.Nerden haber aldınız?

  5. Evett ben geçen girmiştim sanırım cocuklacocuk nickinden girmiştim diyarbakır mahkemesi tarafından kapatılmış o sitemi acaba.moonless işlemeyi seviyorsan daha ucuz yollarıda var mesela bu bahsettiğim kadıköydeki mağazada yunan goblenlerde satılıyor hem çok güzel hemde ucuz oluyorlar ama sitesine koymuyor onları collectıon dart marka goblenler mağazasına gidersen bulursun ya da goblen olarak değilde dmc nin çok güzel etamin işleme kumaşları var aida diye onlardan alıp dergi ya da internet üzerinden bulup şema bakarak işleyeceksin ki bende öyle şemada çok işleyecek olursan o şekilde ben sana yollarım.

  6. Neduk seninkide çok iyi fikir ben bu tabloyu koslalı bezle silmiştim ama seninki daha sağlam:)Birde sende Muğladasın galiba dimi Neduk ben Marmarisdeyim sen neresindesin Muğlanın?

  7. 1) Arkadaşlar şu dakika itibariyle blgouma erişebiliyorum, mutluyum, gururluyum !!! :))2)Goblenleri nasıl temizliyorsunuz,bize de anlatabilir misiniz hanımlar ?3)Şu kadıköydeki goblencinin yeri neresidir ??

  8. AA Neduk bende Armutalan:)))ama ben sitelerde değilim minibüs son duraklarının ordayım ne tesadüf ya:))moonless kadıköyde rıhtımdan yukarı doğru altıyola doğru dümdüz çıkıyorsun ışıkları geçtikten sonra soldaki 2.sokak vahapbey sokak dik bir yokuştur o yokuşu çık yolun sonunda sola bak kocaman bir mağaza göreceksin goblen diye panosuda var orası işte:)

  9. Valla neduk komşu çıkmaya az kaldı:)ama biz tam tersi yöndeyiz armutalanın sonundayız evren paşanın evinin oralardayız.esinsel sağol teşekkür ederim.

  10. Adres soranlar için… Şimdiye kadar bizimle tanışmamış olanlarınız varsaGOBLEN TABLO ADRESİNİZDaha modern alışveriş arayüzü isteyenler içinGoblen tablo 2. adresinizİşlenmiş goblen satışı bir süre bizim sitemiz üzerinden de yapılmakta idi. Kısa bir süre sonra işlenmiş goblen satışlarını kaldırmayı düşünüyoruz.Ancak gittigidiyor üzerinde çeşitli elişleri,goblen,etamin,kanaviçe satışları gittikçe artmaya başladı. Satmak isteyenler için en uygun ortam şu anda gittigidiyor gibi gözüküyor.