Cuma, Ekim 28, 2016
Güpür Dantelle Kurdele Nakışı

Güpür Dantelle Kurdele Nakışı

46

güpür dantele kurdele nakışı yapmak zor değil ama defalarca aynı şeyi yapmak (30 kusür çiçek, 100 den fazla yaprak) insanı sıkıyor.Güpür dantel kasnağa gerilip, işlendikten sonra kumaşa dikiliyor.Kumaş, krem rengi şanzelize.

46 YORUMLAR

  1. nasıl ugraşmışsınız, nasıl emek vermişssiniz, ellerinize saglık. Renk uyumuda, kumaşıda güzel güle güle kullanın noblessem.

  2. Offf makinadan çıkmış gibi aynısını defalarca yapmak gerçekten zor olmalı ama harika olmuş noblesseciğim..O güpür dantelin altında çiçekler var mı yoksa doğaçlamamı işledin…

  3. ya evet ben bu aralar pek giremedim.Blogla uğraşıp duruyorum.Bi yandanda photoshop dersleri.Biraz yoğun geçiyor.Sen neler yapıyorsun.

  4. figen ablanın tiyatro çalışmaları vardı bildigim kadarıyla cnm ben gerçekten kötü kahve yaparım bilginiz olsun:)))))))))))))

  5. olsun canım sen keşke yakınımda olsanda yapsan da içsek.Ah ah..Ne güzel olurdu.Ne yapalım.Kızlar iyi geceler.Benim gözler aşağı kaymaya başladı..

  6. ablacım beceremiyorum gerçeken eşim güya makina alıcak beni oyalıyo ama tepsi beni yayınlansın belki şans getiri güzel olur:))))))))))))