Güpür Dantelle Kurdele Nakışı

-

güpür dantele kurdele nakışı yapmak zor değil ama defalarca aynı şeyi yapmak (30 kusür çiçek, 100 den fazla yaprak) insanı sıkıyor.Güpür dantel kasnağa gerilip, işlendikten sonra kumaşa dikiliyor.Kumaş, krem rengi şanzelize.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

46 yorum gelmiş

 1. aslimavi

  nasıl ugraşmışsınız, nasıl emek vermişssiniz, ellerinize saglık. Renk uyumuda, kumaşıda güzel güle güle kullanın noblessem.

 2. fiamma1

  Offf makinadan çıkmış gibi aynısını defalarca yapmak gerçekten zor olmalı ama harika olmuş noblesseciğim..O güpür dantelin altında çiçekler var mı yoksa doğaçlamamı işledin…

 3. mavisofra

  evt ablacım bi keresinde avatarında ki kızın mı demiştinya sen burdayken ekliyim dedim servis hata verince çıktım bende :D

 4. hobizu

  ya evet ben bu aralar pek giremedim.Blogla uğraşıp duruyorum.Bi yandanda photoshop dersleri.Biraz yoğun geçiyor.Sen neler yapıyorsun.

 5. mavisofra

  figen ablanın tiyatro çalışmaları vardı bildigim kadarıyla cnm ben gerçekten kötü kahve yaparım bilginiz olsun:)))))))))))))

 6. hobizu

  olsun canım sen keşke yakınımda olsanda yapsan da içsek.Ah ah..Ne güzel olurdu.Ne yapalım.Kızlar iyi geceler.Benim gözler aşağı kaymaya başladı..

 7. mavisofra

  ablacım beceremiyorum gerçeken eşim güya makina alıcak beni oyalıyo ama tepsi beni yayınlansın belki şans getiri güzel olur:))))))))))))

Bir Cevap Yazın