Pazartesi, Ekim 24, 2016
Hacı Mansur’un Çöpü-3 :))

10 YORUMLAR

 1. Ben anlamadım o yüzden yorum yapmaya korkuyorum:)) En son “oku” yazan kitap ayracını “öküz” diye okuduğumdan beri temkinli gidiyorum:))) Kolye çok şık olmuş, eline sağlık fiamma:))

 2. bizimgibiler diyor kiEn son “oku” yazan kitap ayracını “öküz” diye okuduğumdan beri temkinli gidiyorum:)))

  Çok güldüm yaaaa, Allah iyiliğini versin:))))

 3. BuradaSevgili Bizimgibiler,yorum yapmaya korkmana gerek yok arkadaşım. Osmanbey de bir sokak adı Hacı Mansur oradaki çöpleri takı yaparım diye bir arkadaşım toplayıp getirmişti, yapa yapa bitiremedim en iyisi yukarıdaki link’e bak detay orada veya Fiamma’yı tıkla Hacımansur’ûn Çöpü-1 e bak:))ayrıca yorumsuz yorumuna teşekkürler…

 4. Sevgili Esinsel, sevgili Krizantem teşekkürler yorumlarınıza, valla yap yap bitmiyor bir de yarısına yakınını da ilk etapta attıydım, bir poşet dolusu çöp dediysek eczane poşeti demedik yaaa:))

 5. ayrıca yorumsuz yorumuna teşekkürler…

  Aşkolsun arkadaşım, yorumsuz değil ki benim yorumum. Çok şık olduğunu belirttim sadece espriyi anlamadığımı söylemek istemiştim. Ama 1. sini okuyunca anladım şimdi:))) Biraz geç oldu ama, neyse…

  Çok güldüm yaaaa, Allah iyiliğini versin:))))

  Gülmene sevindim canım:))) Allah hepimizin iyiliğini versin:))

 6. çok güzel ellerine sağlık… eczane poşeti değilde en azından büyük boy poşettir diye düşünmüştüm ben ama sanırım sanayi boyu gelmiş sana :) hayırlı değerlendirmeler :)

 7. Teşekkür ederim dilevserciğim,teşekkür ederim bizimgibiler, adım 10 marifet’in çöpçüsüne çıkacak yakında ama hikayesi olan,anısı olan eşyaları severim kendime ait hissederim, varsın cıksın:))