Cumartesi, Ekim 22, 2016
Havlu Tutacağı

Havlu Tutacağı

9

tığ işi örnekleri
Çok pratik ve foksiyonel bir tasarım oldu havluluğum :) Şişelerimizin tutacağı neden işe yaramasın? Damacanamın kapak kısmını kestim ve bana gerekli olan kısmını aldım. Ben aynı renk yün tercih ettim, tesadüf elimde vardı, sonra gül formunda motif yaptım, tığ yardımı ile asacağımın yuvarlak kısmına yerleştirdim. Şimdilik havlu asıyorum mutfağımda..

tığ işi örnekleri

Paylaş
zynpbozyurt
Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

9 YORUMLAR

  1. cok ilginc fikir geri donusumu seven insanları bu sitede toplanmıs olması ve benim bu siteyi bulmus olmam cok buyuk sans.dogaya saygılı olan nsanlara cok buyuk saygım var elinize saglık :)

  2. çok tşkkür ederim bu tür beğenilmeler herkes gibi bnmde çok hoşuma gidiyo
    daha fazla teşvik ediyo yeni fikirlere tasarımlara..
    şahsen bişi üretipde beğenilmek bana bi işe yaradımı yine yine hissettiriyo buda paha biçilmez bnm açımdan :)
    görüşleriniz için tşk ederim..:)