Hobini Yarat Sonbahar Yarışması için ikinci tasarımım (Sonbahar karmaşası)

-

elişi
Merhaba arkadaşlar. İkinci bir tasarımla karşınızdayım. Bu defa masa üstü dekoratif tabak yaptım sonbahar tonlarında… İlk defa polimer kil kullandım ve gerçekten de süper bir malzemeymiş. Neyse yapılışını zaten resimlerle anlatacağım. Umarım beğenirsiniz :)
Blogumda da anlatımını bulabilirsiniz elbette….
Çalışmamın adı ” Sonbahar Karmaşası”. Hakikaten de öyle değil mi :)

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

elişi

17 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  yağmuryürek, napıyon kuzum sergiye gidiyon mu? şenay, ikizler burcu olunca iki kişilik çalışıyor onun hızına yetişilir mi heç :) 10marifet işlerinin her dalında şenay var :)
  şenay ,olimpiyatlara katılsa yüzme,karete,güreş,halter…. tüm dallara katılır :D

 2. yagmuryurek

  :D ilahi zulal…
  kısmet olursa sergiye gitmek istiyorum hemde çoook istiyorum gidip bu yetenekli üyelein elini ayağını gözünü kulağını incelicem :) onlarda olup bende olmayanı bulmam lazım :)
  sende gelebilseydin keşki :)

 3. senayatilgan

  :) Serpilcim :) Çok sağol canım benim , şans hep bizimle olsun :)
  :) hayali atölye :) Asla kırılmam emek tabakta zaten diğerlerine bir doladım teli anında oldular. Sadece tabak boş durmasın istedim ama zamanım olmadığı için bir de başka birşeyle uğraşmak istemedim hemen bitsin istedim onları uygun buldum öyle fotoğrafladım :) Zaten tellerle uğraşırken ellerin o gün bitkin durumdaydı :) Ama her türlü görüşe açığım hatta teşekkür ederim samimi olduğun için :)
  :) sumarus :) Teşekkür ederim iyi dileklerin için :)
  :) adadenizi :) aaaahhhhh sormayın ellerin bitkin düşmüştü o gün çünkü tel hakikaten kalın. Tok durması için ince tele güvenemezdim en kalınından alıp bükerken ellerimi bitirdim :) Teşekkürler :)
  :) brnnyvz :) Teşekkürler canım… Şans iyinin yanında olsun :)
  :) yagmuryurekcim :) Ne güzel sözler oonlar öyle bir ona da el taayım dedim merak işte kedininki :) Beğenmene sevindim :)
  :) Filizcim :) Teveccüüüünüüüüüüzzzz kuzum :) Merak merak benimki :) Olduğu kadar :) Olmadığı yerde bırakıyorum zaten oralarını siz görmüyorsunuz tabi :)

 4. melahat.u

  ellerinize sağlık yine çok güzel..
  yanlız şu fırına koyduğunuz fotoğraf varya.. bakarken bile korkuyorum.. :) benim çok polimer kilim yandı da :(

 5. senayatilgan

  :) teşekkürler melahat.u :) Valla ilk defa yaptım bilmem ki ne kadar daha kalsa yanardı acaba :) Ama internette yaptığım araştırmalara göre ortalamasını alıp 130 derecede 30-40 dakika kadar beklettim. Tellerle birlikte fırına verdiğim için hemen ellemedim yanmaktan korktum ama süre bitince kapısını açıp orada beklettim. Tabi sürekli kapaktan gidip gelip baktım noldu diye :D

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn