Cuma, Ekim 21, 2016
hoş bir dantel avize

hoş bir dantel avize

26

ne kadar da zarif bir avize bu!

26 YORUMLAR

  1. Çok güzel ve çok zarif olmuş, paylaşımın için teşekkürler sevgili rosamary. yapımıda zor değil eski dantellerle yaplabilir bu kadar zarif olur mu bilmem ama olur mu olur:)

  2. Ooooof of, bu abajura ben de rastladım, mail kutuma düşmüştü, ama minik bir ampul koyup gece lambası yapalım bari de yanmasın :)

  3. Çok güzelmiş gerçekten. Yapmayı düşünenler, ip lambaların yapılışı gibi olabilir. Dantelleri yaptıktan sonra geri kalan kolay gibi geldi bana

  4. fiammacım sen yaparsında olmazmı seninki daha zarif olur:))bendende bir hoşgeldin gönüldeneleye:)))gulseyhan ablam sanmıyorum birşey olacağını yaptıklarına göre:)banuca fikriniz çok güzell:))bizimgibiler haklısın beyaz tutkallanabilir gibime geldi:)adadenizi harika olmuş senin avize de:)haklısın nalana :)diday ben sana yardım etmek isterdim dantel bulmak için hemen yapta bizde görelim:))))

  5. ehuehueheuheu ben de rastlamıştım nette bu avizeye.kaydetmiştim yaparım diye ama bir türlü başına geçemedim.bence de bizim yaptığımız ipli avizeyle aynı mantık.balonun etrafına dantelleri birbirine tutturarak güzeeeeeeeeeeeeeeeelce dizicez.sonra tutkala yalap şulap…

  6. celebi abla senin yapılacaklar listesi bayağı bi kabardı:)))yeniyol yapacaklara çok güzel bir açıklama sağol:)))renkli tasarımlar yorum için thanks!