İğne oyası yapraklı pano

-

iğne oyası pano

İğne oyası ile hazırlanmış bu panoyu bir fuarda çekmiştim. Beypazarı’nda yapılmış olduğunu ve çok göz alıcı olduğunu da eklemek isterim…

16 yorum gelmiş

 1. Figen abla

  ama beyaz zemin üzerinde beyaz çiçekler biraz kaybolmuş di mi arkadaşlar?çiçekleri daha canlı renklerde olmalıymış….gayet güzel…teşekkürler…

 2. nalana

  nefi69 diyor ki;bu ürünü internette görseydiniz satın alırmıydınız ?Niye sordun,iğne oyası mı yapıyorsun?Evde oyalarım olmasa alırdım.

 3. banuca

  İğne oyaları ile böyle minik tablolar yapmışlardı rengarenk çiçekler, yapraklar, bulamadım ki sizlerle paylaşayım, ama sizler eminim böyle çiçek oyalar bulunca güzel bir tasarımla bir pano yaparsınız.

 4. nalana

  7-8 yıl önce Ankarada yaşayan bir hanımın Amerikan Kültürde bir sergisini gezmiş ve kendisiyle tanışmıştım.İnanılmaz tabloları vardı ve gerçekten çok iğne oyası gördüm çok da oyadan pano….ama onunkilere yaklaşabilen bir güzellik göremedim.Zaman zaman telefonlaşırız.Kendisine bir sanalda sergilemesini söylediğimde kabul etmedi.keşke sergisi olsa da haber versem hep beraber görsek.İki sefer de yıllar önce TRT2de izlemiştim.Gerçekten çok iyi bir ressam elinden çıkmış gibi iğne ile çalışılmıştı.

Bir Cevap Yazın