İşte sergi…

-
10marifet sergisi

Serginin genel görünümü

Merhaba. Uzun zaman içinde, büyük gayretlerle düzenlenen ve çok özel bir amaca hizmet etmesi hedeflenen serginin ilk fotoğraflarını paylaşmak isterim. Öncelikle, sergide emeği geçen tüm ekibe teşekkürlerimi sunarım.
Tanışma fırsatı bulabildiğim değerli 10marifet üyeleri ile çok keyifli zaman geçirdik. Kimsenin adı ile tanınmayıp, kullanıcı adını söyleyince 40 yıllık ahbapmış gibi gülümseme ile karşılanması da ayrıca çok sevimliydi :) Şunu da belirtmek isterim ki, çalışmaları yakından görmek, elle tutup, inceleyebilmek çok keyifliydi. Çok değerli, çok güzel çalışmalar vardı. Birkaçına sahip olabilme şansım oldu ve yaratıcılarına sergi için gönderilenler bölümünden teşekkürlerimi yazdım.
Tüm ürünleri tek tek fotoğraflayabilmek elbette mümkün olmadı ancak bu fotoğraflarda birçoğunu görebileceğiz.
Dilerim, bu gibi etkinlikler çoğalır ve bu sergiye gelemeyen diğer üyelerle de en kısa zamanda biraraya gelme fırsatı bulabiliriz.

Glia’dan (Özge) herkese sevgiler, saygılar…

10marifet sergisi

Serginin genel görünümü

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi
Çektiğim diğer fotoğrafları Shane’e iletiyorum. Diğer kaynaklardan gelen fotoğraflarla birlikte kocaman bir sergi belgeseli olacaktır :)

23 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  ellerinize sağlık sevgili Glia Özge :) annenize selamlar. o da az yardımcı olmadı fotoğraflama işine.

 2. Avatar photo

  harika bir görüntü, çok özendim, orada bulunmayı çok isterdim, görüntüleri paylaştığınız için çoookkk teşekkürler …

 3. Avatar photo

  her zamanki gibi harika fotoğraflar gliatasarım,çok teşekkürler :) bu arada sayenizde panomu da görebildim,anlaşılan o ki satılmış yaşasıııııın.

 4. Avatar photo

  herşey harikaydı, emeği geçen güzel yürekli insanlara teşekkürler :D sizlerle tanışıp sohbet etme imkanı da bulduğum için şanslıyım, keşke daha çok kalarak daha çok kişi ile tanışabilseydim

 5. Avatar photo

  Ay Ay ne güzel kareler Ellerinize sağlık. Ben geç gelenlerdenim ve ürünlerin çoğu satılmıştı gittiğimde. Sayenizde toplu hallerini gördüm ve kendi ürünlerimi de. Teşekkürler inşallah başka bir sefer tanışma şansıda buluruz. Sevgiler

 6. Avatar photo

  Sevgili esinsel, panonuzu siz buradan görebiliyorsunuz ama ben evimde her gün görüyor olacağım :)
  Panonuz artık benim! Çok güzel ve özenli bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık.

  Sevgili ayamaya, sizinle tanışıp sohbet etme fırsatı bulabildiğim için çok mutluyum. Tatlı kızınıza da sevgiler.

  Sevgili ssserpil, iyi ki onca yolu aşıp sergiye geldiniz. Sizinle tanıştığım için çok mutlu oldum. Blog’ta yayınladığınız paylaşım da çok güzel olmuş. Acar muhabir unvanı sizin, ilk siz görücüye çıkardınız sergiyi :)

  Sevgili ornitorenk handmade, salyangozunuz çok ilgi çekti. Öyle sevimliydi ki… Diğer fotoğraflarda onu da görebileceğiz.

  Sevgili zulaltan, örgü takılarınız sergilendiği masanın hakimiydi :) Benzer arkadaşlarıyla çok iyi anlaştı, yanlış hatırlamıyorsam bir kaçı da yeni yuvalarına gitti bile.

 7. Avatar photo

  ozge cımm tesekkurler canım:..acar muhabır cok hoşuma gıttı:)) fılızcımın beyaz örgu bluzu artık benım bugun gıydım bıle:))))

 8. Avatar photo

  serpil ,giydin mi bir fotosunu çek de göreyin nasıl görünüyor giyince :)
  özge hanım, çok teşekkürler güzel fotoğraflarınız için :)sanırım daha çok foto varmış görmediğimiz merak içinde bekliyorum , oğlak burcu merakı işte :)

 9. Avatar photo

  sevgili gliatasarım, çok sevindim. gözünüz her iliştiğinde içiniz mutlulukla dolsun, o panoyu o kadar severek yaptım ki tüm sevgim sizindir :)
  ben sergiden çok aptalca bir mantıkla hiç bir şey almadım.izahı zor ama sanırım biz nasılsa birbirimize ulaşabiliriz diyeydi.şimdi çok pişmanım, oysa hem katkı hem de bir sevgili arkadaşımın güzel emeğine sahip olmakla her şey daha hoş olabilirdi.neyse artık olan oldu,kısmetse diğerlerinde telafi ederim.

 10. Avatar photo

  Sevgili esinsel, sizin sergide olduğunuzu bilmiyordum!!! Hay Allah niye karşılaşamadık acaba? Belki ben gittikten sonra geldiniz, sanıyorum 15:00 civarı ayrıldım sergiden.
  Güzel dilekleriniz için de çok teşekkür ederim. Emin olun, her bakışımda içime neşe doluyor :)

 11. Avatar photo

  Ahh ah keşke daha erken gelebilseydim Özge’cim, sizin ayrıldığınız dakikalarda geldim bende.İnşallah bir daha ki sefere acısını çıkarırız:)
  Neşeniz hiç eksilmesin,sevgiler…

 12. Avatar photo

  Ah ne güzel olmuş fotoğraflar, elinize sağlık :) Ben çok geç kaldığım için ancak toplanmış halini görebildim serginin… Çok teşekkürler fotoğraflar için :)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...