Kanaviçe işlemeli bebek yastığı

-

kanavice-islemeli-bebek-yastiklari
Uzuuuuun zaman sonra merhabalar =) Yoğun sipariş dönemi ve de yeni ciciler yapma telaşıyla uzun zamandır paylaşım yapamıyordum. Oysa ki birbirinden cici ve yeni tasarımlarımı bu süreçte tasarlamaya ve de üretmeye devam ettim =)
Ne zamandır aklımda yeni ciciler ve de bu cicilerin nasıl yapıldığına dair bir “nasıl yapılır?” paylaşımları yapma planım vardı. Çok geç kalmadan bu projeme kanaviçe bebek yastığı yapımı “çalışmasıyla başlamış oldum :)
Bebek yastığımın özelliği işlemesinden yastık kılıfına, fitilli biyelerine kadar her şeyini kendim yapmış olmam. Siz de istediğiniz bir kanaviçe modelle, istediğiniz renklerde bebeğinizin odası için, minik dekoratif bir yastık dikebilirsiniz. Kolay gelsiiiiiin :)

butikisler

Hayatınızdaki önemli günler sayılıdır. Ve biz bu önemli günlerinize size özel tasarımlarla renk katmak için varız :) Standart nikah şekeri tasarımlarının yanı sıra konsepte dayalı tasarım anlayışımızla Butik İşler Atölyesi olarak, tamamen özgün,size özel, eğlenceli, el emeği tasarımlar sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın