Kanaviçe işli salon takımları

-


Kanaviçe işli salon takımları. Simli etuval linen kumaşa domino iplerle kanaviçe işlenerek hazırlandı bu salon takımı. 3’lü bir set, 2 sehpa örtüsü, bir de runner şeklinde daha uzun örtü mevcut.
Eskilere rağbet her konuda var. Şimdilerde evimiz vintage esintisi ile dolsun istiyorsanız çarpı işi nakışlı olan her şeyi kullanabilirsiniz. Mavi tonlarında etamin işleme salon takımı sade ve zarif süslemelerden hoşlanlara göre. Salon renklerinizle uyumlu olmasını istediğiniz başka renkler ve desenlerde de kanaviçe işlemeli örtüler yapıyorum.

Kanaviçe salon takımlarının göz alıcı şıklığıyla sizin evlerinize konuk oluyor, bu sayede birçok hikayeye tanıklık ediyoruz. Farklı modellerle sizi karşılıyoruz. Sipariş üzerine kendiniz de modelinizi belirleyebilir bizden onu talep edebilirsiniz. Elimizden geldiğince farklı modellerle bunları sizin beğeninize sunuyoruz.
Sayfamda etamin ve kanaviçe modelleri bulabilir, inceleyip satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin

Kış temalı etamin işleme pano yapımı

| | 5 Yorum

Kış geceleri uzundur, öyle yaz gecelerine benzemez. İşten çıkar eve gelirsin, yemeğini yersin, çocuklarınla oynarsın bakarsın saat hala çok erkendir. Televizyon izlersin, kitap okursun vakit geçmek bilmez. Ama eline aldığın...