Kanaviçe kolye ve pano örnekleri

-


Kanaviçe zarifliğinin üstüne tanımam diyenlerdenseniz siz de kullanıcımız etaminel_ask’ın işlediği bu çarpı işi kolyeler, bebek doğum çerçeveleri ve etamin aşk panoları gözlerinizi kamaştırabilir :) Farklı kolye aparatları kullanarak etamin kumaş üzerine işlediği değişik kanaviçe kolye uçları ile günlük kullanım ya da gece kıyafet kombinleri için kısacası her zevke uygun modeller hazırlıyor.

Etamin aşk panoları ve çarpı işi işlemeli bebek doğum panoları, çerçeve modelleri de son zamanlarda çok seviliyor. İstenilen bilgiler, özel tarihler, isimler ya da istenilen figürler işlenerek bir ömür saklanabilecek evladiyelik nakış işlemeli modeller hazırlıyor.
etaminel_ask’ın etamin kolye modelleri ve çarpı işi pano örneklerini görmek isterseniz instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Kış temalı etamin işleme pano yapımı

| | 5 Yorum

Kış geceleri uzundur, öyle yaz gecelerine benzemez. İşten çıkar eve gelirsin, yemeğini yersin, çocuklarınla oynarsın bakarsın saat hala çok erkendir. Televizyon izlersin, kitap okursun vakit geçmek bilmez. Ama eline aldığın...