Perşembe, Ekim 27, 2016
kapı süslüyoruz…

kapı süslüyoruz…

23

2 Ağustosta eltimin iki yakışıklı oğluşunun sünnet düğünleri vardı.Odalarını bir güzel süsledik.Evin kapısınıda ihmal etmedik tabii..Birkaç dakika içinde kapıyıda süsleyiverdik hemen.5 metre tülü kapıdan geçirip fazlalığını eşit olarak kapının orta kısmında bıraktım.Kurdeleyle sıkıca bağlayıp tülleri kenarlara doğru açtım.Minik bir yapma çiçeklede süsledim.Birkaç dakikada kapı bu görünümü aldı.Nasılll????

23 YORUMLAR

  1. ellerine sağlık canım çok güzel olmuş:) bayılıyorum ben böyle kapı süslemeye falan :) ayyy benim de yapasım geldi :D

  2. yeterki senin elin değsin gönüldeneleciğim bir iki dakika senin için çok bile senin sihirli dokunuşların için bir iki saniye bile yeter ellerine sağlık.

  3. Sevgili fene ; özel bir durum olması gerekmiyor aslında bu süslemeler için.Canımızın istemesi yeterli değilmi?Sevgili country doll ; çok haklısın,küçük dokunuşlarla gelen mutluluk:)bbuket ; canım çok teşekkürler .Sihirli dokunuşlar hı?çok sevdim yaaa…sağol:))celebi74;sağol canım güzel dileğin için.

  4. Çok güzel olmuş yine :)sandalye dedinizde;bizim düğünde süslemişlerdi, şöyle 3X1 m ebatlı tülleri üzerine saten kumaş koydukları sandalyenin üzerine kocaman fiyonklar halinde bağlamışlardı, çok güzeldi,masa üzerinede o tüllerden şeritler yapmışlardı…yada kendi düğünüm diye bana güzel geldi :)))))

  5. bbuket diyor ki;yeterki senin elin değsin gönüldeneleciğim bir iki dakika senin için çok bile senin sihirli dokunuşların için bir iki saniye bile yeter ellerine sağlık

    buket’e aynen katılıyorum sevgili gönüldenele..

  6. ozgeozgeozge ,eminim sandalyeler çok şık olmuştur arkadaşım.baharrcım,sünnet eltimindi.Burada değil malesef Manisa da oldu canım.Haber vermezmiydim yoksa:))Selmacım özledik seni,nerelerdesin?Çok teşekkürler güzel düşünceleriniz için.

  7. canım hoşgeldin.Ya sorma; odayı bi güzel süsledik.Balonları son güne bıraktık sıcaktan inmesin diye.Bende o zaman çekerim diye düşündüm ama telaş fazla olunca unuttum:((