Karton ev

-
kartondan ev tahtadan araba
kartondan ev tahtadan araba

Selam.Ben de kartondan ev yaptım,eşim de yardım etti.Ama yapışkanlı kağıt ya da boya olmadıgından böyle doğal kaldı.Pencerelerin açıklıgını maket bıcagı ile verdik.Mesela evi boyayıp pencere kenarlarını da koyu renkle belirginleştirebilirisiniz.Çatısını oyuklu kartonla yaptık,kırmızısını bulabilseydik daha güzel olurdu.Ama yine de fena olmamış degil mi?

8 yorum gelmiş

 1. ssselen

  Teşekkür ederim Figen abla.Merkeze gittigimde boya alıp boyayacagım.Bakalım nasıl olacak.Burda hobi malzemesi bulamıyorum.Boyar boyamaz da siteye gönderirim.

 2. banuca

  Güzel olmaz olur mu, boyanınca daha da güzel olacak, birde onu bir tablaya oturtup önüne minik bir bahçe yaparsan harika olur bence…Çatısına oluklu mukavva yapıştırıp kırmızıya boyayabilirsin.

 3. ssselen

  Yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim.Hepsini dikkate alacagım.Ben yazın İzmir’deyim,kışınsa eşim öğretmen oldugundan Kırklarelin’nde bir dağ kasabasında yaşıyoruz;ama köy gibi bir yer,merkeze uzak.O yüzden doğadan malzemeler dışında birşey bulamıyorum :)

 4. banuca

  sselen, madem ki benim gibi doğa içinde yaşıyorsun, daha güzel. Çok dışardan ince dalları topla, al eline yapışkanı, bu evi kütük ev haline getir, pencere kanatlarına kibritler yakışır, çatısınıda saman gibi birşeyden yapabilirsin, bence çok hoş olur, iyi fikir, bende böyle bir ev yapayım :)) Ama tek başıma :((

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn