Cumartesi, Ekim 22, 2016
kat kat katmer kutummm

kat kat katmer kutummm

28

bunu kardelenim arkadaşımla beraber 1 günde yaptık. yapım aşamalarınında fotolarını çektik fakat kopya çektiğimiz bu sitede hepsi mevcut :)bu arada benim kutum çok renksiz daha süslemeye, allamaya pullamaya vakit bulamadım bu sade hali bile kendi el emeğim olunca hoşuma gidiyor. allayıp pullayınca yeniden karşınıza çıkıcak.

28 YORUMLAR

 1. bence allayıp pullamadan böyle sade haliylede çok güzel ama içine böyle sade haliyle sinmiyorsa hediye paketi havası verebilirsin yanlara kurdele yapıştırıp tepesinede bir fiyonk kondurarark:)öylede sevimli olur bence.

 2. oy oy herkes yorum yazmış. koltuklarım kabardı:))hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”bizimgibiler” ewet kullandığım kağıt duvar kağıdı. bi sürü artmıştı, fazla yıpranmaması için kalın tabakalı bi kağıt yada kumaş bulmam gerekiyordu bende duvar kağıdını değerlendirdim:)

 3. nrhnmrl diyor ki;ben verdiğiniz sitede bu yaptığınızı göremedim :(en altta vardı sitede bu kutunun farklı model ve kağıtlarından yapılmış bir sürü seçenek mevcut ama çok fazla resim olduğu için yavaş açılıyorfarklı bi link vereyim

 4. küçükgüneş blogunda da görmüştüm.. çok güzel bir çalışma. duvar kağıdı da ayrı bir hava katmış. ellerine sağlık. :)

 5. Sitedekiler de çok hoş.. ama sizinki bi başka güzel :) yapım aşamalarını fotoğraflamışsınız, onları da ekleseniz buraya da bende bi denesem hem kendime hem kardeşime yapsam, kardeşim görünce mutlu olsa falan :)

 6. güzel yorumunuz için teşekkür ederim gelinciğin dünyasıherkes sadeliği bozulmasın dediği için bende kıyamadım şöle yaptım

  az süslenmişi
  az süslenmişi
  az süslenmişi
  az süslenmişi
 7. canım çok teşekkürler.. gayet anlaşılır oldu bu yeterli gazı da vermiş durumda:) hazır kutu kaplamalara başlamışken bundan da yapsam.. ay kardeşim gelince çok sevincek :)

 8. bir şey daha soracağım :) bu kutular benim düşündüğümden büyükmüş, içlerine birşeyler koyunca yamulmaz değil mi kutular? bir de kalın mukavva kullandın sanırım değil mi?

 9. ewet canım kalın mukavva kullandım benim tavsiyem bundan oldukça küçük yapman karelerin ebatları 20*10diktörgenler ise 85*20 idi. orjinali bu kadar deil sen küçük yap bence..fakat benim bu bile sarkmadı ii sabitlersen sorun yok;)