kat kat katmer kutummm

-

bunu kardelenim arkadaşımla beraber 1 günde yaptık. yapım aşamalarınında fotolarını çektik fakat kopya çektiğimiz bu sitede hepsi mevcut :)bu arada benim kutum çok renksiz daha süslemeye, allamaya pullamaya vakit bulamadım bu sade hali bile kendi el emeğim olunca hoşuma gidiyor. allayıp pullayınca yeniden karşınıza çıkıcak.

28 yorum gelmiş

 1. Kapkaracamdankelebek

  bence allayıp pullamadan böyle sade haliylede çok güzel ama içine böyle sade haliyle sinmiyorsa hediye paketi havası verebilirsin yanlara kurdele yapıştırıp tepesinede bir fiyonk kondurarark:)öylede sevimli olur bence.

 2. kucukgunes

  oy oy herkes yorum yazmış. koltuklarım kabardı:))hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”bizimgibiler” ewet kullandığım kağıt duvar kağıdı. bi sürü artmıştı, fazla yıpranmaması için kalın tabakalı bi kağıt yada kumaş bulmam gerekiyordu bende duvar kağıdını değerlendirdim:)

 3. kucukgunes

  nrhnmrl diyor ki;ben verdiğiniz sitede bu yaptığınızı göremedim :(en altta vardı sitede bu kutunun farklı model ve kağıtlarından yapılmış bir sürü seçenek mevcut ama çok fazla resim olduğu için yavaş açılıyorfarklı bi link vereyim

 4. pelos

  küçükgüneş blogunda da görmüştüm.. çok güzel bir çalışma. duvar kağıdı da ayrı bir hava katmış. ellerine sağlık. :)

 5. kucukgunes

  pelos,sesiber,kriizantem ve nedukada teşekkür ederim. Süsleyincede mutlaka yayınlıycam, sizden süsleme fikrileri alıcam:)

 6. dilevser

  Sitedekiler de çok hoş.. ama sizinki bi başka güzel :) yapım aşamalarını fotoğraflamışsınız, onları da ekleseniz buraya da bende bi denesem hem kendime hem kardeşime yapsam, kardeşim görünce mutlu olsa falan :)

 7. kucukgunes

  çok teşekkür ederim sizler kadar marifetli olmasamda sizlerden çektiğim kopyelerle bişiler yapmaya çalışıyorum

 8. gelincigin dunyasi

  küçükgüneş ellerine sağlık bi gün uğraşmışsım ama inan değmiş ellerine sağlık bu sade halide çok hoş tabi süslendiğindede görmek isterim:)

 9. kucukgunes

  güzel yorumunuz için teşekkür ederim gelinciğin dünyasıherkes sadeliği bozulmasın dediği için bende kıyamadım şöle yaptım

  az süslenmişi
  az süslenmişi
  az süslenmişi
  az süslenmişi
 10. dilevser

  canım çok teşekkürler.. gayet anlaşılır oldu bu yeterli gazı da vermiş durumda:) hazır kutu kaplamalara başlamışken bundan da yapsam.. ay kardeşim gelince çok sevincek :)

 11. dilevser

  bir şey daha soracağım :) bu kutular benim düşündüğümden büyükmüş, içlerine birşeyler koyunca yamulmaz değil mi kutular? bir de kalın mukavva kullandın sanırım değil mi?

 12. kucukgunes

  ewet canım kalın mukavva kullandım benim tavsiyem bundan oldukça küçük yapman karelerin ebatları 20*10diktörgenler ise 85*20 idi. orjinali bu kadar deil sen küçük yap bence..fakat benim bu bile sarkmadı ii sabitlersen sorun yok;)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...