20 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Ben geldimmmm, bak bak bitiremedim ne kadar çok şey eklenmiş. Kazak kollarını da değerlendirmişiz :) Çok şirin olmuşlar

 2. Avatar photo

  EMBİR SİZ OLMAZ!MARİFETTEN UZAK KALINMAZ:)BAĞIŞIKLIK, BAĞIŞIKLIK, BAĞIŞIKLIK, BAĞIŞIKLIK, BAŞIKLIK, BAĞIŞIKLIK…YAPIYOR……..

 3. Avatar photo

  BAĞIŞIKLIK: Belirli bir mikroorganizmaya karşı vücudun direncidir. Aktif ve pasif olmak üzere iki tip bağışıklık (immünite) vardır. Aktif immünite, hastalığın, çok hafif de olsa, bizzat geçirilmesiyle oluşur.BAĞIMLILIK : Bağımlılık, bir nesneye, kişiye, ya da bir varlığa duyulan önlenemez istek; veya bir başka iradenin tahakkümü altına girme durumu olarak tanımlanır. Bağımlılık kavramının anlamı, psikoloji ve siyaset alanlarında farklıdır.

 4. Avatar photo

  BAZI ÜYELER DE BENDE İTİCİLİK DUYGUSU YARATIYOR…!Bİ AÇIKLAMADA ŞİMDİ GELİR ARTIK… KİM SORDUYSA…OY YAAAAAAAA……. BEN BUNLARLA UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM…

 5. Avatar photo

  Bu bebeklerden bir sürü yapıp çocuk esirgeme kurumlarına gidip çocuklara hediye etmek lazım.. Şimdi aklıma geldi çoraplardan da olur sanırım bu bebeklerden..

 6. Avatar photo

  ayrıca “Menopoz bir hastalık değil, kadının bir çağıdır. Temel değişiklik östrojen hormonu üretimi azalması olduğundan, hormon üretimi belli bir seviyenin altına düşmediği sürece kadın yaşamını sağlıklı bir şekilde sürdürmeye devam edebilir. :)

 7. Avatar photo

  ŞEKERİ OLABİLECEĞİM EN SON İNSANSINIZ……….!ÖKÜZÜN ALTINDA BUZAĞI ARAYANLARLA İŞİM OLMAZ….!

 8. Avatar photo

  estağfurullah

  estağfirullah :)))

  ünlem (esta’ğfurullah) Arapça esta¦firullahTeşekkür edilen veya övülen bir kimsenin söylediği bir incelik ve alçak gönüllülük sözü.

  kavramları karıştırmayın bende açıklama yapmayayım bu kadar basit

  ukalasıfat (ukala:, l ince okunur) Arapça ¤u®al¥Kendini akıllı ve bilgili sanan, bilgiçlik taslayan (kimse):Shane editörüm yalnışlarımızı düzeltmek için aramızdan gönüllü seçiyorsunuz haberimiz yok. Biz de ne oluyor deyince “karıştırmayın ,ben de düzeltmeyeyim” diye azarlanıyoruz. İnsan bir uyarmaz mı.Bilemedik güneşedoğru kusura kalma.Sizide yoruyoruz , yorumlarımız altında. Sözlük elinizde bilgilendireceğim diye gezinip duruyorsunuz.

 9. Avatar photo

  Büyük Larousse estağfirullah kelimesi üç durumda kullanılır diyor: 1. Övülen veya teşekkür edilen bir kimsenin söylediği incelik ve alçakgönüllülük sözü. 2. Kendine olumsuz bir nitelik yakıştıran bir kimseye “Hiç de değil!” anlamında söylenen nezaket veya alay sözü. 3. Karşısındakinin, kendisinden beklediği işi, kendisi için yük saymayan kimsece söylenen nezaket sözü.ben 2. anlamını kulanmıştım .))

 10. Avatar photo

  Şimdi aklıma geldi çoraplardan da olur sanırım bu bebeklerden..

  duygu, nette gezerken çoraptan yapılan harika bebekler gördüm ama linki kaybettim daha başka yapılanlarda var ama benim gördüm çok muntazam ve basit yapılmış onu gördükten sonra öbürleri basit geliyo rastlarsam yüklüycem.

Bir yanıt yazın

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...