Cuma, Ekim 28, 2016
Kirazlı kız, etamin

Kirazlı kız, etamin

21

etamin
Maalesef büyük projeler için çok fazla cesaretim yok. Yine küçük bir pano işledim. Şemayı görür görmez ”işlemeliyim” dedim ve işledim. Ayrıntılar bloğumda.

21 YORUMLAR

 1. @hayalignesi bu sözlerden sonra tablo bile işleyebilirim :) Çok teşekkür ederim.@ssserpil çok teşekkür ederim :)

 2. @nurdank tekrar teşekkür ederim :) @zulaltan çok teşekkür ederim :) @duygun çok teşekkür ederim.@rapunzel-esk çok teşekkür ederim. Beni mutlu ettiniz :)

 3. Çok orjinal bir çalışma. Farklı şeyler herkesiin ilgisini çekmiş bakın çok güzel olmuş :) Ben ce cesaret edin ve daha büyük şeyler de yapın bu işte iyisiniz :)

 4. @mhtpkaya,@senayatilgan,@ecerce yorum ve takdirleriniz benim için çok değerli.Daha büyük projeleri denemek istiyorum :) Çok çok teşekkür ediyorum.

 5. iyiyim nurdan ablacım bu aralar sessiz sessiz takılırum ama takipteyim herzaman bu siteyi yeni etamin işlerim var yükledim yayınlanınca yorumlarınızı beklerim..mutlulukla kalın :)

 6. Sevgili Rapunzel-esk,

  Gelip laf atmaz mıyım :) tabii hele yayınlansınlar hem bakarım hem laf atarım memnuniyetle :)
  Sevindim bu yorumu gördüğüme vallahi :)

  Peşkir hanım inşallah kızmaz burada işinden aykırı sohbet yapıyoruz diye :) Kızmadınız değil mi?

 7. @NalanUnal çok teşekkür ederim :) @kuzucuklar size de çok teşekkür ederim. @rapunzel-esk- @nurdank Rica ederim,ne demek,gerçekten ”tükkan” sizin :) )

 8. peskir de etamin dostu süper işler çıkarıo ben beğeniyorum yaptıklarını ayrıca lazım olursa çalabilrmiyim bu örneği izin varmı ?