21 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  @hayalignesi bu sözlerden sonra tablo bile işleyebilirim :) Çok teşekkür ederim.@ssserpil çok teşekkür ederim :)

 2. Avatar photo

  @nurdank tekrar teşekkür ederim :) @zulaltan çok teşekkür ederim :) @duygun çok teşekkür ederim.@rapunzel-esk çok teşekkür ederim. Beni mutlu ettiniz :)

 3. Avatar photo

  Çok orjinal bir çalışma. Farklı şeyler herkesiin ilgisini çekmiş bakın çok güzel olmuş :) Ben ce cesaret edin ve daha büyük şeyler de yapın bu işte iyisiniz :)

 4. Avatar photo

  @mhtpkaya,@senayatilgan,@ecerce yorum ve takdirleriniz benim için çok değerli.Daha büyük projeleri denemek istiyorum :) Çok çok teşekkür ediyorum.

 5. Avatar photo

  iyiyim nurdan ablacım bu aralar sessiz sessiz takılırum ama takipteyim herzaman bu siteyi yeni etamin işlerim var yükledim yayınlanınca yorumlarınızı beklerim..mutlulukla kalın :)

 6. Sevgili Rapunzel-esk,

  Gelip laf atmaz mıyım :) tabii hele yayınlansınlar hem bakarım hem laf atarım memnuniyetle :)
  Sevindim bu yorumu gördüğüme vallahi :)

  Peşkir hanım inşallah kızmaz burada işinden aykırı sohbet yapıyoruz diye :) Kızmadınız değil mi?

 7. Avatar photo

  @NalanUnal çok teşekkür ederim :) @kuzucuklar size de çok teşekkür ederim. @rapunzel-esk- @nurdank Rica ederim,ne demek,gerçekten ”tükkan” sizin :) )

 8. Avatar photo

  peskir de etamin dostu süper işler çıkarıo ben beğeniyorum yaptıklarını ayrıca lazım olursa çalabilrmiyim bu örneği izin varmı ?

Bir cevap yazın

Avatar photo

Emek verilen her işi seviyorum ama çarpı işini (kanaviçe,hesap işi,etamin işi,goblen) daha çok seviyorum. Her türlü çalışmalarımı blogumda veya Facebook sayfamda görebilirsiniz.

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...