9 yorum gelmiş

  1. Hulya Gencay

    Bence de harika olmuşlar, ama bunları ben boyamadım. Arkadaşım, Çanakkale/ Babakale’de bir balık lokantasının duvarından fotoğraflamış, bana gönderdi meraklıyım diye, ben de paylaştım sizlerle.
    Fakat taş boyama yapan biri olarak, hem akrilik boya, hem de yağlı boya ile boyanabilir kanaatindeyim. Üzerine ise mutlaka vernik sürmek gerekiyor.

  2. shane

    o zaman arkadaşınıza bu paylaşım için teşekkür ederiz. bu tarz şeyleri görünce insan meraklılara da göstermek istiyor, doğru.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Hulya Gencay

Mimar, her türlü, el işi, nakış, pachwork, takı, dikiş, dekorasyon önerileri, örgü, keçe, moda, boyama ve daha ne varsa hepsine meraklı, gezenti, hayalperest bir kadınım.

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...