24 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  ilk resme baktım önce nasıl birşey bu, kozalaklar nasıl duruyor havada falan diye düşündüm ama sonradan alttaki şaheseri gördüm ve çok hoşuma gitti. ellerin dert görmesin, harika olmuş, denemem lazım, hatta hemen denemem lazım.

 2. Avatar photo

  cadikazani diyor ki;Canim supersin!Cok guzel olmus ama oraya biyerlere bi kus mus filan sikistirsaydin bi kelebek bisiyler eksik ama…:)

  İyi fikir, ama evde çakma kuş yok. İyisimi ben renkli asetatla bir iki kelebek yapayım, çok daha şık olacaktır. Teşekkürler cadıcım:)

 3. Avatar photo

  Cadıcım henüz keçeyle ilgili hiç bir deneyimim yok, ama şu keçe işine bulaşır bulaşmaz, dediğini yapacağım:) Akoni, çelebi74, kartallaryuksekuçar çok teşekkürler kızlar, beğenileriniz beni mutlu etti.

 4. Avatar photo

  Ben merakli melahat mi desem maymun istahlimi desem geçenlerden karsima çikinca aldim aldimdaaa daha bitise varmis bi vukuat yok ortada iki igne atiyorum tamam 3 gun almiyorum elime:D Keçe ku$ yaparim ben sana canim ha guzel olur olmaz o ayri ama :) adresini postaneden yolla sen bana timam?

 5. Avatar photo

  Cadıcım daha yeni gördüm inan yadığını, kusura bakma canım. aradan neredeyse 3 ay geçmiş, hala keçeyle ilhgili bir deneyimim olmadı, senin keçe kuşunuda seve seve kullanırım canım:)

Bir yanıt yazın

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...