Pazar, Nisan 30, 2017
Kozalaktan çiçek… Ben yaptım!

12 YORUMLAR

  1. sarı melek bana kal geldi cnm:) böyle bakakaldım çok şahane olmuş dogal bi kere:) eline saglık bende bi ara kozalardan ayna süslemiştim ama buda harika fikir

  2. beğendiğinize sevindim hepinize teşekkürler. en yakın zamanda çelengi de koymak isterim. mavisofra silikonu kozalağın dibine damlattım ve dalı o damlanın içine batırıp kuruyana kadar bekledim, oldu.

  3. çok şahane…bravo ablam…bir ara burada çıkıp çok kozalak aradım ama ilaç için bir tane bile bulamadım…millet benden erken kalkıp hep topluyor mu bunları anlamadım ki :(((

  4. çok sağol Figen ablacım. beğenmene sevindim. senin seramik maceralarını sürekli takip eden birisiyim sessiz sedasız. şehirde bulmak zor olabilir evet. bizim köyde dolu.

  5. mrsde49 çok teşekkürler. istediğin bu olsun:)yasemin rose çok sağol. ben yapma çiçekleri söküp onun dallarına batırmıştım. ama eksik geldi gözüme bir kaç tanesini çöp şişle yaptım . kuruyunca yeşile boyadım oldu. gerçek yaprak kuruyunca dökülebilir sanırım. ama eski bi yapma çiçeğiniz yok mu? varsa birkaç yaprağını aşırın:)