Krem rengi hasır fötr şapka

-

hasır fötr şapka
İlkbahar-yaz aylarında, güneş ışınlarının zararlı etkisinden korunmak için şapka kullanma gerekliliği doğuyor. Aslında bu mevsimlerinin haricinde de sonbahar mevsiminde yağışsız, güzel havaların vazgeçilmezi oluyor şapkalar, özellikle de hasır olanları. Hasır fötr şapkalar, İtalyan stilinin de en önemli unsurlarından. İtalyanlar da şıklığıyla ünlüdür, zaten, bildiğiniz gibi.
Yukarıda görmüş olduğunuz da siyah kumaş çiçek süslemeli yepyeni tasarımım. Kendi ellerimle hazırladığım bu hasır şapka hakkında daha detaylı bilgi için bloguma tıklayın, lütfen!

Beril Öke Gülen

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973

Bir Cevap Yazın