Cuma, Ekim 28, 2016
Kumaş sepetim

Kumaş sepetim

14

Pembiş,kurbişli kumaş sepetim :)Ayrıntılar Tiryaki Hobi’de..Ayrıca Pasajımda…

14 YORUMLAR

  1. tesekkürleeer :)walla ankarada sadecetek kumaşcıdan alışveriş yapabiliyorum,pek de yok zaten başka yer.orada da bulabilidğim böyle karakterli vs kumaş tek bu vardı :S

  2. Sepet harika olmuş.Kavanoz ve kutularda çok güzel.Böyle renkli cıvıl cıvıl şeylere baktıkça içim açılıyor.Sepetin rahat dik durması için,benim bir formülüm var.Söyle dersen söylüm.

  3. belgin tesekkürler :)sibeltunay,tesekkür ederim.ben elyaf koyuyorum iki kumaş arasına,kumaşlar da kalın olunca dimdik dururyor :)ama sizin yöntemi de cok bilmek isterim :)

  4. Fındıkkurdum,Seve seve söylerim .Ördüğüm çantanın astarının içine yıkanması kolay olsun diye (gülme ama)RONTGEN FLİMİ koyuyorum.Yalnız astarı çift kat olacak ki arasına flim koyalım.Sepet kapağı düşünürsen eğer, hem flim hemde elyafla (ikili)birlikte denenebilinir.Nasıl ama?

  5. ablacım tabiki benim eklediklerimi pcden resmi farklı kaydet diye tıkla kaydet sonrada imaj ekleden pcden yükle daha güzelleri için hareketli gif yazıp googleden yükleyebilirsin siboşummmmmmm:))

  6. Ablacım sagol.HEPSİNİ dediğin gibi yaptım.gülme kırizine girdim.ÇİF ĞİF PCE HEPSİNİ BİR YERLERE yolladım.En kısa zamanda bu işi çözümleyeceğim. ZOR DOSTUM ZOR…..Şarkısı geldi birden içimden..