magnet-notluk ve dondurma çubukları

-

Bir süredir çocukların dondurma çubuklarını biriktiriyordum bişeyler yapayım diye.Sevgili Kriizantem Öyle cici bişey yapmış ki..Ben bunu yollarken onunkide onaydadır sanırım.Bu akşam oturdum elimdeki malzemelerle bende bir notluk yaptım.Süslemelerim fimo hamuruyla.Mevcut renklerim bunlardı.Çok renkli olmasada ben sevdim.Sizde sevecekmisiniz bakalım:))

Evde bir parça (kendirmiydi adı?) ip bulup çite sardırıp sarkıttım.Ucunada kalemi geçiriverdim.Arkasınada mıknatıs yapıştırıp doğru buzdolabının üzerinee..

25 yorum gelmiş

  1. seninki de pek güzelmiş. Bizim pek dışarda yeme olayımız olmaz, dondurmayı da kutuda alır genelde çocukla evde veririm. Bak kıskandım ikinizi de şimdi.

  2. Elinize sağlik sizinki de çok güzel olmuş.Aslinda bu dondurma çubuklarindan satsalarda alsak satiliyor mu acaba küçükken oynadiğim tahta bloklar geldi aklima,ev yapardik sonrada çitle çevrelerdik:))

  3. sibela dondurma çubuğunu bilmiyorum da, eczanelerde boğaz çubukları var, onlardan alabilirsin, onlar daha kalın, yapacağın şey daha güzel durur.

  4. Çok güzel olmuş ellerinize sağlık,benide heveslendirdiniz şimdi, kızıma söyledim arkadaşlarınınkini de toplayıp getirecek bana, yapınca paylaşırım burda…

  5. Vallahi süper fimolarınız.O bebişlere hayran kaldım.Bir duvar süsü yapayım dedim fimoları çifte kavrulmuş yaptım:)))

  6. Hepinizi hoş buldum.Fazlasıyla da hamarat buldum.Hayal gücü fevkaladenin fevkinde.Söyleyecek bişey bulamıyorum arkadaşlar yani.Herkes süper!

  7. yandığı belli diil,sanki öyle renklendirilmiş gibi duruyor,otantik olmuş,fili güzel şekillendirmişsin,bence iyi bir çalışma olmuş.ben bi keresinde bir fırın fimoyu yakmıştım,fan motorsuz program seçtim,gece gürültü çıkarıyor diye,gece yangın çıkarıyordum benimkiler baya bi kömür olmuşlardı az hasarla kurtulanlarsa eğri büğrü:)

  8. …Ben ilk seferimde az zararla kurtulmuşum demekki.Aman yangın falan Allah korumuş sizi.Fimoyu çok sevdim ama bunların dışında bişeyler yapma fırsatım olmadı .

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...