Perşembe, Ekim 27, 2016
Mavi keçe ve dantelden amerikan servis

Mavi keçe ve dantelden amerikan servis

7

amerikan servisi
Merhaba :) Tamamen el dikişi ile yaptığım, inci ve dantel detaylı amerikan servisimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Detaylar için beni blogumdan ve sayfamdan  takip edebilirsiniz.
Çok sevgiler :)

amerikan servisi

amerikan servisi

7 YORUMLAR

  1. ellerinize sağlık çok güzel olmuş çok beğendim zaten maviye ayrı bir hayranlığım var bu tonu ve üzerine kullanılan güpür çok yakışmış :)

  2. çok zarif çalışmalarınız var bakınca huzur buluyor insan ancak bir sorum var danteli de kendiniz mi yaptınız?

  3. güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim elifly. Dantelleri hazır alıyorum.Kendim yapmıyorum.Bu aralar dantel keçe uyumuna merak saldım.Ama farklı keçe kombinasyonları deniyorum.Kısmetse onları da paylaşacağım :)

  4. İnşallah yeni çalışmalarınızı da görmeyi çok istedim. Sanırım makineyle bu danteller yapılabiliyor o yüzden sordum. Dantelleri de kendimiz yapabilsek ne kadar müthiş bir emek olur.vaavvvv

  5. kullandığım danteller pek elde yapılabilir cinsten değil Ağır nakış ve detay gerektiriyor..Makina şart. El örgüsü danteller yapıp kullanabilirsinizde.Ama çok zor olur. Ben genelde karışık ve ağır desenleri seviyorum.Onları elle yapmak çok zorlar.İlerleyen zamanlarda el örgüsü ve keçeyi beraber kullanmayı düşünüyorum.