Cuma, Ekim 21, 2016

MERAKLI KAPKARA

16

Öğrencilere Teknoloji ve Tasarım Dersi’ni sevdirmek, araştırma ve keşfetmeye yöneltmek amacıyla MERAKLI KAPKARA‘yı hazırladım. MERAKLI KAPKARA’da* Düzen Kuşağı* Kurgu Kuşağı* Yapım Kuşağı* Tasarım Süreci* Tasarım Günlüğü* Öğrenci işleri fotoğrafları* Bilim adamları – Buluşları ve icatları* Zihni sinir proceleri :)* Nasıl yapılıyor? -Nasıl çalışıyor?* Tasarım Harikaları* Ülkemizdeki ve dünyadaki tasarımcıların tanıtılması.* Teknoloji ve tasarımla ilgili sitelerin tanıtılması.* Teknoloji ve Tasarım Dersi Yılsonu sergileri gibi konulara yer vereceğim.

8.Sınıf Bütünde Farklılık Etkinliği-Öğrenci çalışması
8.Sınıf Bütünde Farklılık Etkinliği-Öğrenci çalışması

16 YORUMLAR

 1. Öğrencileriniz tasarımları gerçekten harika. Bu arada Zihni Sinir procelerini ben de çok seviyorum, her birini kahkalarla inceliyorum! :-)) Blogunuzda yer verecek olmanız çok güzel :)

 2. keşke benim zamanınmda da teknoloji ve tasarım dersi olsaydı ='(keşke benimde senin gibi bir “örtmenim” olsaydı ='(

 3. çok teşekkürler arkadaşlar.zabun,

  keşke benim zamanınmda da teknoloji ve tasarım dersi olsaydı ='(keşke benimde senin gibi bir “örtmenim” olsaydı ='(

  sen böyle söylemişsin ama bende senin işlerini öğrencilere örnek proje olarak gösteriyorum derslerde haberin olsun.)

 4. Merhaba,blog süper, tasarımlar harika.Yaratıcı ve renkli kişiliğini de çok sevdim :)burada da benim yaptıklarım var merak edersen :)http://www.flickr.com/photos/ebruadymn/

 5. ebruatolyede'nin harika bebekleri
  ebruatolyede’nin harika bebekleri

  ebruatolyede, bende senin yaptıklarına bayıldım ve birazda şaşırdım. Çünkü yaptığın işler çok kaliteli ama burada hiç bizimle paylaşmamışsın. ilk gönderdiğin yazın sadece bebeklerinle ilgili. sonraki yazıların gördüğüm kadarıyla hep başka konularla ilgili. neden yaptıklarını bizimle paylaşmadın ki?yoksa bebeklerini senden alırız diye mi korktun?şaka bir yana yaptıklarını satıyor musun ya da bir bloğun var mı? Eminim diğer arkadaşlarda yaptıklarına bayılacak ve seni daha iyi tanımak isteyeceklerdir.sserapp, ben sizin patinize görünce aşık oldum 2 gün bende aynısından istiyorum diye dolaşıp sonra kendime güvenemeyip vazgeçtim zaten. senin haberin yok ama öyleee:))) ismi de kapkara olacaktı :( Yamali bohca, gonuldenele çok teşekkürler:)

 6. Pati adına teşekkür ederim. Bakımı o kadar zor değil. Her işini kendisi yapıyor. Üstelikte öyle akıllı ki, örneğin; mutfağa girmesi yasak, oyuncağı kaçsa bile girmiyor:)Bir ara senin için fotoğraflarını koyacağım siteme. İnşallah senin de bir kapkaran olur:)

 7. Çok teşekkürler kapkara…ben bu siteyi çok seviyorum ve ilk zamanlar yazı göndermeye vaktim de oluyordu ama şimdi maalesef sadece okuyarak takip edebiliyorum.Bebekler istiklal caddesinde nahıl dükkanda ve pasaj.com sitesinde satılıyor.Senin gibi yaratıcı insanlarla tanışmak beni çok mutlu ediyor.Tekrar görüşmek dileğiyle sevgiler…