Cumartesi, Ekim 22, 2016
Minik parmakları minik kalpler korusun..

Minik parmakları minik kalpler korusun..

8

Bu çalışmaya bayıldım, yapımı da anlatılmış,Ayrıca çok da anlamlı.. :)Minik parmakları minik kalpler koruyor..Yapımı burada..

8 YORUMLAR

  1. Bu çalışmaya ben de farklı bir sitede rastlamıştım ancak neresi şuan hatırlamıyorum. Resmi bilgisayarıma kaydedip, yapacaklarımın arasına eklemiştim.Buradaki de çok şeker bir kapı mandalı..Paylaşım için teşekkürler moonless..

  2. niye minik parmakları minik kalpler korusun ben anlamadım ….düşününce şu fikir çıkıyo ortaya şimdi çocuklar kapıları kapatırken o kalplerden asılıpta kapatacaklar ve bölelikle parmakları sıkışmayacak ölemi…..

  3. HIIIII EVET ANLADIMM…..zaten ön kapı kolu ile arka kapı kolundan tutturulmuş ki kapı tam kapanmıyor ve eller sıkışmıyor….. okanladım ben bu olayı chakir tşk ederim

  4. Asyayaren dedide ben şimdi çocukluğuma gittim, küçükken kapı koluna maymun gibi asılıp kapı açılıp kapanırken sallanırdım ben ve ayrıcaiki bacağımı kapının kasasının iki yanına basa basa tırmanırdım tepeye kadar sonrada hooop atlardım aşağı… :)))az değilmişim yaaww..

  5. Sibellacıımm harikasıın, ben bunu düşünmemiştim.. :))Yalnız o maymun değilim benim bızdığım o.. İnternetten maymun kostümlü bir bebiş bulp benim bızdığın resmini photoshopla ona monte ettim..Eee oturup bunlarla uğraştığıma göre maymun ruhumu koruyorum hala… :)))