bu yumurta kabuklarından ne mi yaptım:)
canımıniçi farfinin buradakiyazısından özendim.yazının yayınlandığı gün kapandım kendime hemen ben de yaptım:) tabiki aynısı olmadı. hatta çok farklı oldu ama benim de bir minyatür bebek arabam oldu:) gerçi bu özel birine hediye gidecek ama:) hatta bir tane daha yapılacak o da başka özelbirine gidecek
![](https://cdn.10marifet.org/imaj/ayme/photo-0023.jpg)
![](https://cdn.10marifet.org/imaj/ayme/photo-0024.jpg)
![](https://cdn.10marifet.org/imaj/ayme/photo-0026-2.jpg)
![](https://cdn.10marifet.org/imaj/ayme/photo-0027-2.jpg)
arada bir bloğum da uğrayın yaw:) bilenler bilmeyenlere haber etsin
oyyyyy ilk ben yazayım şu güzelliğe:)merakla bekliyordum aymeciğim.beklediğime değdi.bu arada özel arkadaşları kıskandım valla;)şaka bi yana ellerin dert görmesin.çoook güzel olmuş.
o özel insan ben oluyorum galiba:)))
eft :Ddolunaycım teşekkür ederim. az önce bi yorum yazmıştım o kaybolmuş , iiki de kaybolmuş. oğlum kucağımdaydı ne yazdığımı ben bile göremedim :)çok teşekkür ederim canım. aslında o gün yapmıştım bu bebek arabasını ama yayınlamak bugüne kısmet oldu. o kadar çok şey yaptım ki yayınlamaya fırsatım kalmıyor:)nesiiiiiiiiimmmmm özelimmmmm:D sana da bi mahcubum ki.. aslında bir çok kişiye mahçp oldum ama affedinn![:(](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_sad.gif)
offf şu 504 …dolunaycım teşekkür ederim yaa bi sürü şey yazmıştım gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 504 oldu.
Bunun icine güzel bir civciv yakisir.
aslında olabilir, pipo temizleme çubuklarından minik civcivler yapılıyor:) teşekkürler eser77
affetmem:D
ya kızım nasıl yaptın bunu:) çok şeker olmuş, blogunda görmüstüm:) ayrıca hergün blogtayım senin:) ellerine saglık.
aymecim harika olmuş eline sağlık
özel insanlar kaç tanecik aymem:))))))))))))))))))))))
ellerine sağlık canım çok tatlı olmuş
Çok beyendim Ayme.
ben deeeeeeee beğenmenize sevindirik oldum
özel insanlar o kadar çok kiiiii burdaaa… sınırlandıramam asla:)aslıcım hoşgelmişen sefalar getirmişen bloguma:)) her gün beklerim efendim. ben de her gün yayın yapmaya çalışıcam artık:)
çok tatlı olmuş elinize sağlık aslında araba sağlam ise (öyle sanıyorum ki) içine bebek şekerlerinin üstündeki bebeklerden bile konur dinozor yumurtasındanda gerçek bebek arabası olurdu yani![:D](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_biggrin.gif)
süper olmuş ya nasıl parmakların var öyle nasıl yapabiliyorsun küçücük küçücük şeyleri ellerine sağlık :))
çok şirin olmuş gerçekten ayme,ellerine sağlık![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
harika olmuş ayme, içine minik bebek de lazım onun:)
Elinize sağlık, araba gerçekten çok cici olmuş. Ayrıca bloğunuza da uğradım, o da çok güzel.
vitamin c;
dinozor yumurtası daha sağlam olur hem de:) ama bu yumurta kabuğu da sağlam oldu, beyaz tutkal sertleştirdi.ecrincim:) parmaklarım uzun ama ince, tığ işi örmekten de inceldi, kolay oluyor:) teşekkürler:)chat noir 1
beğenmene çok sevindim canım teşekkürler:)acemi ablam:) teşekkür ederim,evet bebeği eksik bi tek , onu da farfin düşünsün artık :))elişim:) çok teşekkür ederim:) bloğuma geldiğin için ayrı teşekkür ederim, çok mutlu oldum ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
aymeeem nefis olmuş,daha önce görmüştüm ama detaylı fotolar çok iyi,ellerine sağlık,kimmiş bu özel kişi acaba:))))))))
canım teşekkür ederim:) aslında bir kaç işleme daha uğradı, ama öyle fotoğraflayamadım. özel kişi miiiiiiiiiiiii :)çok şeker çok cici çok tatlı birisiiiiiiiiiiiiii:)
hiç bilmiyorum ya kimin olduğunu:))))))))
bebeğide evlatlık edinirim nasılsa bi yerden :))
Ben daha önce yorum yazmistim ama cikmamis:((Gecikmeli de olsa cok begendigimi belirteyim…
:)))))))))))))))))))))))))))))))))) benim yorumum uçmuş yine. Aymem ellerine sağlık çok güzel olmuş ççok sevimli
favooşum ne gülüyon kııız:)))
çok güzel olmuş.. emeğine sağlık canım..
evlatlık bebeğe gülüyorum canımmmmm:))
şahanesin sen![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
aymecan nerdesin:D:D bloguna ugradım döktürmüşsün gene farfi beni evlatkıl edin sıgma ama acucumun içinde taşırım arabayı:)))))))))))))))))))))))
Tek kelimeyle harika