Çarşamba, Ekim 26, 2016
Misina Örme İle Boncuklu Kemerim…

Misina Örme İle Boncuklu Kemerim…

12
Misina Örme..
Misina Örme..

İşte bu baştan aşağı uğraştıran bir kemer!…Ama yapımı çok zevkli..Bazı modellerde özellikle boncuk seçimi rezil de eder vezir de eder modeli,tasarımı…Bu kemer de boncuk seçimi mühim olanlardan…Foto için kusura bakmayın bu kemerleri yaptığım zaman fotoğraf makinem yoktu,cep tel.kamera sonuçları:(

12 YORUMLAR

  1. Bu ve önceki kemer şu an bende :))Allahım ne emekli şeyler inanamazsınız, ben olsam iki sıra sonra çığlık atıp kenara atardım, misina olayı çok sıkıyor beni. Emeğinden, sabrından ve ortaya çıkan güzellikten dolayı kutluyorum Nokturncum. ( sinir oluyorum sana nokturn demeye :( )

  2. İşte budur. Süper olmuş. Renkler çok güzel.Okuldayken yapardık ben bi türlü sevememiştim ama ben desenleri çıkarırdım arkadaşlarda yapardı.Yalnız şu bağlama yerine takıldım.Bağlamak tamamda açması zor olur gibi geldi.Ben sıkıntıya gelemem.Ergonomi önemli benim için.Ama olsun sen yapmışsın hayranında beğenir yaniiii… :)))

  3. :))))ganejacımm sen gel de, beğensen de oluuurr beğenmesen de…yok ergomiye aykırı değil aslında (benim için tabii:),ayrıntı foto yok ben de anlatma özürlüyüm..

  4. Hani ipler bağlanmış ya ondan dedim.Ben süper karıştırırım ne kadar basit olsa da.Hayatım hep düğüm açmakla geçiyormuş gibi geliyor.(Aramızda kaynanamla iyi geçinirim.)

  5. Düğüm açanlar için öyle derler değil mi?:)Annem de düğüm açma konusunda ordinaryus diyebilirim;inanılmaz bu konuda ayrıca zevk de alıyıor bu işten…kayınvalidesiyle iyi geçiniyor ama kendi anlayış ve sabrıyla…