Çarşamba, Ekim 26, 2016
Nikah Şekeri Denemelerim

Nikah Şekeri Denemelerim

18

Nikah Şekeri modelleri
Arkadaşımın eşine evlilik yıldönümü hediyesi olarak yaptık aslında ama kendimize ayırmasak olmazdı di mi? Yıllardır takip ettiğim bir sitede yazımı görmek nasıl bir duygu olacak bakalım… Zira 2008’den bu yana hep bakmakla yetindim bu siteye, mutlulukla kalın.

Nikah Şekeri modelleri

Paylaş
yagmuryurek
işte beni bu işler mahvetti bu işleri gördükçe anladım ben… ne kadar beceriksiz ne kadar yeteneksiz ne kadar az olduğumu bu işler gösterdi bana işte beni bu işler mahvetti bunlar dedirtti vayyyy beeee yi ooofffffff u bunu da yapan da nasıl bi insan demeyi sonra bu işler yüzünden kıskanç oldum ben

18 YORUMLAR

 1. Hahahaha :) NEden kuzum kendinin yaptığına inanamamış mıydınki :) Ay yine güldürdün kahkahayla beni. Ellerine sağlık canım, kendine de saklıycan tabi hatıra olarak :)

 2. bak bak zamanında neler yapmışta ben bi şey bilmem diye dolanıyor :) gelinle damadın dansı da pek havalı, şirin pek sevdim :D ellerin dert görmesin çok neşeli senin gibi :)

 3. Arşiv dolaşıyorum ben kıs bitiremedim bu sitenin hobi deryasını beynim dönüyor bazen :) Aaaa bir baktım yagmuryurek yazıyor :) Şimdi ilk gönderine de yazmasam olmazdı yani :) Bir baktım yorumuna yarıldım :)

 4. :D bende bu yazıyı kimse beğenmediği için kendimi beceriksiz ilan etöiştim zaten zulalcim :)
  arşive bakmakla bitmez ben 2008den beri taip etmeme rağmen aaa ben bunu niye görmemişim diyorum :)

 5. 2008 de ben nerdeydim allah bilir ben yeni keşfettim be :) baya çok şey kaybetmişim neyse ki sizin gibi tatlı insanları geçte olsa tanıdım :)

 6. bende bu sene üye oldum zulal ama yorumları okurdum özellikle hayran hayran… bi figen abla var aklımda bir mavisofra bi tane daha vardı mavili bişey…. kızmasın kimse bana yaşlılık işte :D oğlum doğunca ona bişeyler yapmak için internette dolaşırken buldum bu siteyi… bağımlılık yapıyor diyorum yaaaaaa bırakamadım…

 7. şimdi şöle oluyor saatonikicim :) -çok dikkatli olmalıyım- bir adet buzdolabı magneti alınıyor itinayla mıknatısı bıçakla ayrılıyor yerinden.. sonra yuvarlak tülün içine aktardan alınmış lavantlar dökülüyor (biz lavantayı bol bol koyduk) onu japonla yapıştırdık biz zira sıcak silikon yoktu… çıkardığımız mıknatısı da tüle yapıştırdık -yine japonla- :) bu kadar… pardon pardon bi de bilgisayardan çıktıları alıp zımbaladık… bu kaaaaa
  eskilerden çok yok bak saatoniki geldi belki diğerleri de gelir yavaş yavaş :)zulalcim…. sıkarsak şikayet etsinler shaneye o bizim icabımıza bakar :)