29 yorum gelmiş

 1. gulper

  birazdaha büyük yapıp içine de boncuk strafor dolduracaksın… Alsana armut koltuğun bir başka varyasyonu…Çok güzelteşekkürler

 2. Figen abla

  ayy bunu futbol topu renkleriyle örecek,ya da üzerine fotbol topu beneklerinden parça parça örüp dikeceksin..ondan sonra da erkek çocukların odasına koyacaksın…oy oy oy tadından yinmez valla :)

 3. farfin

  ee o zaman bana ne dikecen(çok kötü bir soru oldu bu sorarken aklıma korkunç bir cevap geldi nedense,şeytan kulağına kurşun dağlara taşlara,hay allahım yarabbim)

 4. 03bellinda

  aaaa töbe töbe, bi öğreneyim dikerim ne istersen ama önce küçük hanıma dikeyim mi ne dersin şöle güzel bi etek yada elbise:)))))

 5. 03bellinda

  canımmmmmmmmmmm benimmmmmm bi tanesin sen:)))bizim ufaklık senin resimi gösterip kim bu diye sordu bende teyze dedim haberin olsun teyze oldun:))))

 6. acemihobici

  ayyyyy ne güzel:))))))) bir tane erkek kardeşim var, ancak hala olucam allah kısmet ederse, teyze olmak ne güzel oldu, teşekkür ederim belindam:)))))

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...