14 yorum gelmiş

  1. basaksu

    çok cici.Çocuk olsak,annemizde bize bundan yapsa da üstünde oynasak.anekzura neşeniz hep daim olsun.Ne güzel,ben de bugün tam tersi bir ruh halindeyim,pazartesi ya ondan herhalde.

  2. basaksu

    Formülü var mı? Varsa rica etsem :)Aslında ben sadece tembellik yapıyorum,yapmam gereken ne varsa öylece duruyor.Ben dolanıyorum işte.

  3. hobizu

    Bak ben çocukları gönderip oley diye bağırıp hemen trtfm açıyorum.Müziği nerdeyse sonuna kadar açıp azıcık bağra bağra şarkı söyleyip hemen işe koyuluyorum.Yanlış anlama çocuklarıma aşığımdır ama küçük olan çok tepemde.Bunaltana kadar oyun oynuyoruz.Sorma yani…Okula oyun oynamaya gidiyor ve çok eğleniyor.O yüzden bende mutluyum.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...