http://ozgeakaydin.blogspot.com/
Oyun halısı
Bu bebekçik sıkılıyordu sırtüstü yatmaktan daha 4 aylık olan komşumun oğlu için diktim oyun halısını…Nasılmı ?1m lik daire şeklinde kumaşı kestikten sonra 2 adat şerit kumaşlada 130 cm boyunda şeritler hazırladım, içine elektrik borusu geçirip ortadan birbirine bağladım, oyuncaklarıda astım,gördüğünüz gibi ufaklık pek memnun :)Bu tür benzer oyuncaklar var, ben yuvarlak formda çalıştım ama, istenirse buna kaplumbağa gibi figürlerde yapılabilir,son derece çeşitlemeye açık bir fikir…
Özgeeeee çok süper olmuş.
maşaallah ya harikasın arkadaşım ellerine sağlık![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Harika bişey olmuş arkadaşım.Bayıldım.
ellerine sağlık harika olmuş ya.. nasip olurda birgün benimde bebeğim olursa yaparsın inşallah bize de:))
harikaaaa elinize sağlık…
ellerinize sağlık, çok iyi fikir..
ellerinize sağlık, çok iyi fikir..
eline saglik ozgecigim ben de torunuma dedesiyle beraber oyun halisi yapmistim.Hem de buyudukce de cadir ve otag formlarina girebilecek sekilde ama o simdi amerikada ve donene kadar buytur o zaman da kizilderili cadiri olarak oynar ancak.Merak edenler buradan bakabilir.
Elinize sağlık,sizinki daha büyük olmuş abiler ablalar için :)))Güle güle kullansın torununuz dönünce…