Salı, Mayıs 23, 2017
Patchwork Ağaç

10 YORUMLAR

 1. ya bu kadar küçük ayrıntıları bu kadar düzgün nasıl aplike ediyor benim kafam almıyor.Şekilli kareydi, üçgendi birbirine dikerek oluşan kırkyamayı biliyorum merak küçük bir deneme yaptıydım. Ama bu ayrıntılı aplike tarzını hiç bilmiyorum. Nasıl dikişler hiç görünmeden yapılabiliyor bilen var mı?

 2. Nasıl dikişler hiç görünmeden yapılabiliyor bilen var mı?

  ben de merak ettim yoksam şu son moda dikiş makineleri mi yapıyor bu işleri çok güzeller yahu

 3. Gizli dikişle yapılıyor. Bu da bir aplike tekniğidir. Normal patchworktan daha kolay aslında. Bu ağacı yapmaktan yorganlaması daha zor. İlginci önce yorganlamış sonra aplike yapmış, böylece yapraklar tombiş görünmüş. Süper güzel bir çalışma. Bir dahaki etkinliği böyle birşey yapalım. (hain hain gülen smiley)

 4. aplike işi bittikten sonra yorganlama makinada yapılmış aplike kabarık durması istendiği zaman incecik elyaf konup kabarıklık veriliyor benimde böyle bir çalışmam var

 5. yorganlama dediğiniz şu ağaçın zeminindeki kabartmalar mı?insanın bilmediği şey olunca yabancı dil konuşuluyormuş gibi duyuyor insan fransız kalmak bu demek galiba

 6. Saniye linkteki diğer fotoğraflarda yorganlama önce yapılmış gibi gösteriliyor.Kondor işte o dediğinden.

  Saniye bak bu foto.

 7. yorganlama tamamdır. ama şincik daha başka sorun çıktı bu desenli kumaş şerit gibi üstte dikilmiş duruyo kaplanacak parçalar belirginleşsin diyemi nası yani.

 8. Bence o işlemi desenlerin nerelere geleceğini tespit için yapmışlar ya da öylesine bir foto. Kafamı karıştırma kondor.