Perşembe, Ekim 27, 2016

12 YORUMLAR

  1. :))) teşekkürler… valla o kadar çok seviyorum ki dışarı çıkmak bile artık eziyete dönüştü:) öyle bir özlüyorum ki hemen eve dönmek istiyorum:))) zaten eve döndüğümde son derece kızgın oluyor patileriyle bacaklarıma vuruyor, bir süre sevdirmiyor kendini:) ben yokken yemek de yemiyor anca eve dönünce bir naz bir naz elimden yiyor:)))))

  2. bu arada gitarlara gelince eşim profesyonel olarak çalıyor, bense son derece amatör bas gitar çalmaya çalışıyorum:)))))

  3. oo çok şımartmışız onu o zaman resmen ipleri eline almış baksana yaramaza,birde dayak yiyosun dışarı çıktın diye:)benim köpeğimde küser öyle,ne yemek yer ne su içer ben evde değilsem,geri döndüğümde ağlayarak karşılar,aynen ya bütün yaz tek tek elimle yediriyordum bende mamasını akşamları,gidersen yemem üzülürsün diyorlar resmen

  4. :))) bu kadar masum ve karşılıksız sevgiye duyarsız kalamıyor insan. çok seviyorum o yüzden hayvanları. hele köpekler daha da bir farklı tabii. kediler kadar başına buyruk olmuyorlar. daha bir söz dinliyordur sanırım:)

  5. evet bir çok şeyi anlıyor,herşeyi anlatıyor gözleriyle hareketleriyle,inanılmaz bi bağ kuruyor farkettirmeden çocuğundan ayıramıyor insan öyle yoğun bi şevkat duygusu,yavrum kuzum diye seviyorum,ama dışardaki hayvanlara eskisinden daha çok üzülür oldum kuzu geldi geleli

  6. aynen valla bende oğlum, aşkım diyorum başka bir şey demiyorum:))))maalesef sokakta çok başıboş hayvan var:(