Pazartesi, Ekim 24, 2016
Peçete dekupaj ile süslenmiş aksesuarlar

Peçete dekupaj ile süslenmiş aksesuarlar

4

Peçete dekupaj
Ben de dekupaja gönül verdim :) Bu sitede yapılan çalışmaları görünce ağzımın suları aktı ve ben de yapmalıyım bunlardan diyip kolları sıvadım :) Burada yapılan çalışmalar gibi güzel ve profesyonel olmasa da bir şeyler yapmaya çalıştım. Çalışan bir insanın çok boş vakti olmuyor ama yaratabildiğim tüm boş vaktimi ayırmaya çalışıyorum. Çok ama çok zevkli bir uğraş, benim için terapi gibi.
Peçete dekupaj

Peçete dekupaj

Peçete dekupaj

Peçete dekupaj

Peçete dekupaj

Peçete dekupaj

Peçete dekupaj

Peçete dekupaj

Paylaş
demirlady
ben 35 yaşında çalışan bir bayanım..Bloğunuzu yakından takip ediyorum..yapılanları gördükçe bende heveslendim ve işten arta kalan bir iki saatimde harıl harıl bişeyler yapmaya çalışıyorum:) benim için detoks gibi bişey oldu bu..dekupaja merak saldım bu ara..çok amatörce yapıyorum ama çok seviyorum yaptıklarımı..birşeyler üretmek çok güzel..arkadaşlarım da beğeniyor yaptıklarımı tabi kırılmayayım diye beğeniyor da görünebilirler:))

4 YORUMLAR

  1. gayet güzel olmuşlar, sitemizin size ilham vermesi ne güzel… hoş geldiniz aramıza, yeni işlerinizi de bekleriz.

  2. teşekkür ederim sıcak karşılamanız için..en yakın zamanda paylaşacağım tabiki yeni işlerimi..:)burda ki işler harika..ne hamarat ne becerikli hanımlarımız var çok mutlu oldum aranızda olmaktan..

  3. Yaratıcılığın ve hayalgücünün ifadesi anca bu kadar olur . Bunlar ne kadar güzel şeyler bayıldım , çok beğendim eğer mümkünse sipariş vermek isterim dekupaj lı olan kavonozlardan ellerinize emeğinize sağlık …. haber bekliyorum sizden