Pazar, Mart 26, 2017
Peluş köpekli Tilda bebek

Peluş köpekli Tilda bebek

0

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri
Merhaba. Bahar Hanım’ın isteği üzerine bu şirin, yüz ifadesi klasik 2 gözlü Tilda bebeği diktim. Bu bebeğin imajı için kızıl kahve kıvırcık peruk kullandım, ayaklar tabanlı olarak diktim, dekoratif Tilda bebek ayakta durabilir.
Tabanı 6 cm olan botları ve sırt çantası mavi suni deriden elde dikildi. Altı tüllü eteği çiçek baskılı kumaştan diktim. Puantiyeli pelüş köpek mıknatıslı olduğu için Tilda’nın kolunun altında rahatlıkla durabiliyor. Astarlı ceketi, penye kumaştan süveteri, ponponlu el örgüsü pembe beresi ve minik külotlu çorabı ile 41 cm boyunda Tilda bebeğimi %100 sevgi ile diktim :)

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-2

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-3

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-4

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-5

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-6

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-7

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-8

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-9

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-10

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-11

tilda-bebek-kumas-biblo-modelleri-12

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com